2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعد چقد خونریزی داشتین و چه رنگی بود 

زیاد نبود اولش یه خرده بیشتر بود ولی فرداش کمرنگ تر شد و.کم شد پس فرداش خیلی خیلی کم شد دیگ تااخر شب هم قطع شد کامل

رنگشم.اول تیره تیره بود ولی بعد روشن شد لکه ها گلاب به روت

دردم نه همون لحظه اول که شروع شد یه درد خاصی پیچید تو.دلم بعدم تموم شد

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
زیاد نبود اولش یه خرده بیشتر بود ولی فرداش کمرنگ تر شد و.کم شد پس فرداش خیلی خیلی کم شد دیگ تااخر شب ...

اخه من ۲روزه خونریزی دارم هی قطع میشه خونریزیمم کمه تو ادرارم لخته های خون هس کمر درد و تیر کشیدن هم دارم همون پریوده دیگه؟🙁😍

زیاد نبود اولش یه خرده بیشتر بود ولی فرداش کمرنگ تر شد و.کم شد پس فرداش خیلی خیلی کم شد دیگ تااخر شب ...

کلا به صورت لکه هس؟ شما دیدید یا خونریزیم میتونه باشه مثلا چند تا نوار شه ببخشید این میگم 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اخه من ۲روزه خونریزی دارم هی قطع میشه خونریزیمم کمه تو ادرارم لخته های خون هس کمر درد و تیر کشیدن هم ...

الگوهای خونریزی خوب باهم فرق میکنه اگ مثل قبل پریود شدین که احتمالا همینه ولی خوب اگ تفاوت زیادی هست یه بی بی چک هم امتحان کن یااینکه صبر کن ببین چی پیش میاد

کلا به صورت لکه هس؟ شما دیدید یا خونریزیم میتونه باشه مثلا چند تا نوار شه ببخشید این میگم 

میگم میتونه زیادم باشه ولی خوب به شرطی که طولانی مدت نشه و نشه دقیقا مثل پریودی های قبلتون و خوب طبیعتا هرچی حجم خونریزی بیشتر باشه احتمال بارداری ضعیف تره

من اولش که فک.کردم قاعده شدم.چون همیشه چند روز اول رو به صورت لکه داشتم بعد زیاد میشد دوروز که گذشت دیدم ا قطع شد شک.کردم به بارداری

میگم میتونه زیادم باشه ولی خوب به شرطی که طولانی مدت نشه و نشه دقیقا مثل پریودی های قبلتون و خ ...

اهادبرا من برعکسه پریودم اولا زیاده . حالت دیگم باهاش داشتین یا بعد اون؟  مرسی عزیزم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اهادبرا من برعکسه پریودم اولا زیاده . حالت دیگم باهاش داشتین یا بعد اون؟  مرسی عزیزم

نه دیگ هیچی البته نا گفته نماند یه هفته بعدش باز خونریزیم شروع شد بسیار زیاد تر از دفعه قبل تاحدی که گفتم.دیگ چیری ازش نموند یادمه چقد گریه کردم براش فرداشم جمعه بود خیلی روزای بدی بود اما خدا خواست و موند برام تا هفته دهم هم خونریزی داشتم اما چیزیش نشد بچم الان درونم داره وول میخوره

2706