2737
2734
عنوان

شما بودید چیکار میکردید

337 بازدید | 28 پست

شوهر من خیلی پنهون کار دیگه خیلیم رد کرده 

مثلا یواشکی زمین میخره 

این ی نمونش بود 

هرکاریم بگی کردم درست نسد خانوادگی اینجورین 

ی مدته تو گوشیش ضبط صوت نصب کردم(ضب مکالمه از گوگل پلی)گفتم که نپرسید  بمونید تو اصل ماجرا

بعد فهمیدم خیلی پنهونکاریای دیگه م داره

مثلا دیروز جاریم بهش رنگ زده جای بوده تصادف کرده این مرده ماشین خودمونو  داده بهش 

واسه اونو برده تعمیرگاه حتی خودشم حساب کرده 

یا فهمیدم خواهرشوهرمو برده ی شهر نزدیک بیمارستان 

به من دروغ گفته یا اصلا نگفته

نمیدونم کسی بمن دروغ بگه دیگه از خودم میرونمش

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

احتمالا تا الان یااونو کشته بودم یا باز اونو

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2738
خیلی بدم اومده ازش ی مدته سرد شوم خودشم فهمیده

آدم دروغگو تغییر نمیکنه چون یه عادت پیچیده ی عدم اعتماد داره که از کودکی شکل گرفته. 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2706