2726
عنوان

کیا از دست مادراشون زیاد کشیدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 891 بازدید | 52 پست
اخه توتاپیک یکی دیگه. این وقت شب. انقد واضح. باشه من اشتباه میکنم عزیزم

خواهش میکنم🌷🌷🌷

بیچاره  ترسیده  فقط داره میپرسه دیگه با جزییات کامل😁

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

وااااای مامان من دوساله آسمونی شده بدجور دلم تنگشه بدجور...😢😢😢😢

کاش بود وبهم بدی میکرد فقط بود....ولی افسوس حتی واسه یک صدم ثانیه نمیتونم صورت ماهشو ببینم😢😢😢😢

استاتر میدونم بعضی پدر ومادرها واقعا وظیفشونو یادشون رفته ولی فقط اینو میخام بگم اگه بخشش وگذشت یه جایی توی زندگیمون باید معنی بشه همینجا جاشه

بزگواری وکریمانه گذشتن وبخشیدن اگه واسه پدر ومادر ویاعزیزهامون نباشه پس کجا میخاد باشه

کجا میخاد این گذشت تویه زندگیمون رنگ بگیره

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نتونیم درمقابل مادر گذشت رو تجربه کنیم پس بیشتر باید وجودمونو محک بزنیم وبیشتر خودمونو بشناسیم که چرا نمیتونم بگذرم اونم از زنی که حداقلش اینه که بدترین درد ینی زایمانو تحمل کرد تا منو به دنیا بیاره و.... و...

کاش جای تو بودم ومادرم کنارم بود حتی مادر بد....حتی مادر بد😢😢😢😢😢

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من متاسفانه 

همین الانشم مامانم اینجاست 

ی کارایی میکنه ک ویش شوهرم شرمزده میشم 

دقیقا عین بچه های دو سه ساله 

هشت روز زایمان کردم 

فقط حرص خوردم و گریه کردمو شیر جوش دادم ب بچه م 😢😢نمیدونم چرا نمیره خونه ش 

یک هفته دیگه اینجا باشه شوهرم ورشکست میشه انقدر ک خرحش بالاست 

بخدا میبینم اینکارارو میکنه دلم نمیاد اصلا تو خونه خودم چیزی بخورم 😢😢

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭
2728
فک نکنم‌هیچ کس تو این دنیا به مامان من برسه عزیز دلم😔

من که مادرم هیچ وقت دوستم نداشت، این خیلی منو آزار میده. دختر نمیخاسته. تو ظاهر میگه دوسم داره، اما من متوجه رفتاراش میشم که برادرمو بیشتر از من میخاد. کلا آزارم میده با رفتاراش ...

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
من متاسفانه  همین الانشم مامانم اینجاست  ی کارایی میکنه ک ویش شوهرم شرمزده میشم  د ...

دقیقا مثل مامان من. نکنه مامانامون یکیه..😩😩😒😒

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
خدا لعنت کنه همچین مادرایی رو...

کتک رومیگی یه سری نامزد بودم النکو ذاشتم تو دستم که شوهرم گرفته بود سر عقد 

مامانم با دسته جازو برقی کوبید از ذستم یکی از النگو هام شکست همش سرمو میکنه زیر زمین خیلی ابرو میبره 

خدایاشکرت
وااااای مامان من دوساله آسمونی شده بدجور دلم تنگشه بدجور...😢😢😢😢 کاش بود وبهم بدی میکرد فقط بود. ...

آخه خوبیش اینه که درد زایمان هم تحمل نکرد سزارین بودم من، ولی حرفاتون قشنگ بود بهش فک میکنم💖

دقیقا مثل مامان من. نکنه مامانامون یکیه..😩😩😒😒

خدا ب گرگ بیابونم این مامانو قسمت نکنه 

😭😭😭😭 کاش میشد بگم برو از خونه بیرون بسمه هر چی جمعم کردی دستت درد نکنه 

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭
الهی فدات شم عزیز دلم میفهمم چی میگی😔😔

خدا نکنه عزیزم میدونی چیا کشیدم من و دارم میکشم همیشه احساس پوچی میکنم بخاطر مادرم حس میکنم تنهام بی کسم 

خدایاشکرت
بچه ها خیلی ببخشید که اینو می پرسم  با اینکه برای خودتون خانومی شدین بازم دست بلند میکنن؟ اخه ...

دلایل بقیه رو نمیدونم‌ولی مادر من مشکل اعصاب داره و از دوران مجردیش قرص اعصاب میخورده در حدی که الان یه موجود کاملا پرخاشگر و غیر قابل کنترله

2706