2737
2734
عنوان

کیا از دست مادراشون زیاد کشیدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 891 بازدید | 52 پست

از همون بچگی با کتکای خیلی فجیع بزرگ شدم یعنی اصلا تفریحش کتک زدن بود...یادمه یه بار بچه بودم یه ظرف دکوری از دستم افتاد شکست رفت سیخ داغ کرد آورد که دستمو بسوزونه مثلا، البته فقط قصدش ترسوندن من بود که دیگه از این کارا نکنم ولی ترسی که اون شب کشیدم هیچچچوقت یادم نمیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی نگرانم چیزی نیس که

عزیزم خوب تاپیک بزن مشکلتو بگو.اینجا که جاش نیس.نه هیچ مشکلی نیست ترشحات بارداری فقط نزدیکی نداشته باش بدرود

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

من نه از خانوادم خیری دیدم نه از شوهرم

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
خجالت بکش بی ادب

بیچاره  ادامه سوالشه ! 

خوب نگرانه کمی درک کنید  

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2738

منم عاشق مامانم هستم خیلییی هم واسم فداکاری کرده و میکنه ولی اخلاقامون باهم نمیخونه اصلا ولی چون میدونم دوستم داره و حرفاش ازروی قصد غرض نیست به دل نمیگیرم عوضش بامادرشوهرم خیلی جورم مثلا اینکه من تازه زایمان کردم دوقلو یه پسرهم دارم مادر شوهرم همش پیش شوهرم ازم تعریف میکنه میگه واقعا خیلی خوب میرسونی خونه داری و بچه داریو اینارو ولی مامانم میاد همش پیش شوهرم میگه این چه غذاییه پختی درصورتی که باسه تا بچه همون غذارم به زور میرسونم بذارم یا بعضی وقتا تا نزدیکی صبح بیدارم بعدش واس جبران دیر بیدارمیشم میگه شوهرت تورو واس چی میخواد انقد میخوابی

فک نکنم‌هیچ کس تو این دنیا به مامان من برسه عزیز دلم😔

منم خیلی از دستش کشیدم.خوبی هم داشته اما یه حاهای برام کم گذشت خیلی.زایمان کردم برام یه کابوس ساخت..واااای خدااااا.مادر میشه سوهان روح ادم.اخه

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

حتی تا الان که یه دختر بزرگ دانشجو شدم بازم دست بزن داره و منو میزنه...و بزرگترین و آخرین ضربه ای که تا الان بهم زده این بود که خونمونو به خاطر مهریش گذاشت فروش با این ک میدونست پدرم به جز اون خونه هیچ داراییه دیگه ای نداره...گذاشت فروش تا ریال آخر مهریشو گرفت و الان من موندم و خونه ای که توش بزرگ شدم و الان دست یه مشت غریبس و خونواده ای که از هم پاشیده...

میشه جواب بدین من الان ۱۲ هفته بارادرم یه ترشحات روم میفته خیلی غلیظ رنگش به زردی و سبزی میخوره  ...

ترشحات روم میفته یعنی چی 🤣🤣🤣🤣🤣

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
دلم خیلی پره ولی هرچی فکر میکنم نمیتونم توفضای مجازی چیزی دربارش بگم.......

بگو عزیز دلم فضای مجازی همینش خوبه که آدما ترس از شناخته شدن ندارن و همه ی حرفای دلشونو میتونن بزنن و خودشونو سبک کنن...اگه دوس داشتی میتونی بگی

2706