2726

یکی از دوستام بود خیلی جدی مداد میاورد مدرسه تموم میشد میکشید😑😑😑با فرم مدرسه چشا سیاه😒

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بوی تف نمیگرفتی ینییییی🤣🤣🤣🤣؟؟

نمیدونم 😂😂😂😂😂 ولی حس میکردم چشام شهلا میشه😂

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

دبیرستانی که بودیم با آبجیم لباس مجلسی های قدیمی مامانمو میپوشیدیم آهنگ میذاشتیم و به طرز فجیعی میرقصیدیم و فیلم میگرفتیم💃🏼💃🏼

هنوز فیلماش هست نذاشتم شوهرم ببینه همه تصوراتش از من نقشه برآب بشه😄😄😄

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻
2728
نصف شب یواشکی بیرون رفتن    

یااااا ابلفضضضضض😖😖

کجا؟؟؟😂😂😂

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam

وای فوکولللل

چقدر موادو مصالح استفاده میکردم قرینه دربیاد

شونه پوش انواع تافت

قشنگ سرم یه تیکه و سفت میشد😅😅😅هرکی فوکولش گنده تر بود شاخ تر بود

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
یا ی دمپایی لاانگشتی مجلسی ک بنداشو باید به پامیبستی.داشتم اونم ازخالم گرفته بودم☹☹همه جامیپوشیدم .ا ...

وااااای اینا رو که نگووووو😂😂😂

بچه ها از این کفش بندیا یادتونهههه؟؟تا خرتناق بندشو پیچ میدادیم شبیه یاران امام علی میشدیم🤣🤣🤣🤣

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam
سال دوم دبیرستان ی مینی بوس گرفتیم پنج نفر بودیم تو مدرسه پخش کردیم دارالقران اردو میبره تهران و قم& ...

واااای خدااااا چقدر باحال کاشکی منم بودم هرچند اگه من اون موقع باهاتون بودم الان زنده نبودم😅🤣🤣🤣🤣 بیشتر بگو، خانواده ها چیکار کردن بعدش؟ یه سال توبیخ یعنی چی

@yas٢٤    

سال دوم دبیرستان ی مینی بوس گرفتیم پنج نفر بودیم تو مدرسه پخش کردیم دارالقران اردو میبره تهران و قم& ...

عجب چیزی بودین شما ها . ای ول به هوشتون👏👏👏👏👏👏

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
من به سیبیلام پنکک میزدم😑بعدم برق لب میزدم با همون اوضاع اما دیگه از ۵ ام دبستان به صورت رسمی سیبی ...

من خودم یه بار سیبیلامو دکلره کردم تو خونه رفتم سر قرارررررر

پسره تا منو دید گفت ناهار ابگوشت داشتین؟؟؟🤣🤣🤣🤣🤣

وای الا یاد یه کار خودم افتادم 😶خز نمیدونم هس یا نیس فقط خاطرس 

با دخترعمم ک هم سن و سالا خودمع(اون ۱۹) تو خونه تنهامون گذاشتن رفتن خارج شهر ماهم ترسوو یهو باد زد در باز شد ما فک کردیم دزد اومده زنگ زدیم پلیس انقدرررر جیغ کشیدیم و فریاااو اینا فک کردن ب ما حمله شده مثلا یا تجاوزی جیزی پلیسا اومدن ما عین بید میلرزیدیم بعد حالا ن چیزی دیده بودیم ن شنیده بودیم 😶پلیسه گفت چند نفر بودن 

ما🙄

گفت بیاین برا تشخیص چهره 

ما😶

بعد دخترعمم گف ما از جن ترسیدیم 😐

پلیسه😑😐😐

اخرشم یه عالمه سر تکون داد با تاسف بهمون خندید رفت ☹😬😂😂🤦‍♀️

2706