2726
چی بهت میرسه انقد خالی میبندی آخه؟

ب مرگ دخترم دروغ نمیگم

حتی ب خاطرشم توسط داداشمم کتک خوردم.

اونم بخاطر چرتو پرتای بقیه

بعد یکسال گفت باید ی دونه بزنم تو گوشت چون هنوز دارم حرف میشنوم‌

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بارم اول دبیرستان رسیدم مدرسه حال و حوصله نداشتم .. تو حیاط دوستمو دیدم اونم مثل خودم بود گفتم بیا نریم تو بریم بیرون... بریم کوه😂😂😂

هیچی دیگه مثل خری ک از طویله آزاد میشه عر عر کنان رفتیم بیرون... 

تا اون کوهی ک میخواستیم بریم یه ساعت و نیم پیاده راه بود... حالا حساب کن سه ساعت رفت و برگشتمون... اونجام با کوله پشتی مدرسه و.... مثل بز یه یه ساعتی میرفتیم بالای کوه😄😄😄

حالا نگو همون زنگ اول ک دبیرمون حضور غیاب کرده دیده من نیستم.. گفته من دیدم گونی رو که تو کوچه داشت میومد و پس چی شده... 

و مدیرمون زنگ زده بود به پدر مادرم.... 

منم ریلکس ساعت یک رفتم خونه... دیدم بابام خونه س....قیافه ش سرخ و کبود شده😂😂😂😂😂 هی سلام میدادم جواب نمیداد... داداشم شعر میخوند فراری ام فراری ... فراری ام فراری😀😀😀😀😀

هیچی دیگه تا دو سااال تمام اینا زوم بودن رو من.. تا دوسال هر ازگاهی یادشون میوفتاد... هی میگفتن اون روز واقعا کجا رفته بودی😳😳😳😳😳😳

چرا اینکارو کردی😔😔😔

حالا خلافی ام نکردیما... مثل چی تا یه هفته پا درد گرفته بودم از بس راه رفتیم هفت ساعت تمام....

من وقتی سوم دبیرستان بودیم با بچه ها یه اتوبوس گرفتیم رفتیم خارج از شهر اردو به خانوادمونم گفتیم از طرف مدرسه هستش خیلی خوش گذشت بهمون....

یه سری بچه مدرسه ای اومده بودن اونجایی که ما بودیم خندیدیمو سر به سر پسر بچه های کوچیک گذاشتم 

اما چشمتون روز بعد نبینه فرداش از چشمامون در اومد ازخوشی....

خدا لعنت کنه اونی که این خبر دروغ رو گفتش

به مرز خودکشی خودم رسیدم میخواستم خودمو بکشم خلاص شم

خانوادمون که نفهمیدن اما دخترا تو محله پخش کردن که پسر ابتدایی ها از ما فیلم گرفتن از رقصیدنمون در صورتی که اصلا نرقصیدم میگفتن فیلمتون پخش شده تو محل...

چقدر روز بعدی بودش

2728

پنکک سفید کچی ک دیویس درجه روشن تر پوستم بود و صورت پر مووو.این پنککو ک میمالیدم افتضااااح.عجب اعتماد بنفسی هم داشتممم.و اینکه نمیدونم چراا با کفش تابستونی جوراب میپوشیوم وات د فازم😐😑

😂😂😂😂باز تو خوب بوده وضعیتتت سر کوچه مدرسمون یه افغانی عاشق من شده بود هر روز پیغام میفرستاد واس ...

خخخخخ اینام ک حماسه ها آفریدن اون زمانها😂😂😂😂😂

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706