ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من هرکیو میدیدم خیال میکردم عاشقم شده هرررررررکی ها اصن ی پسر نمیتونست نگام ‌کنه خیال میکردم عاشق شده و تمامممممم بهش اعتنا نمیکردم خااااااک تو ملاجم

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
الا دوران نوجوونیم واقعا رفتار خزی ندارم خ حواسم هس ب همه چیز ولی بچه بودم نمیزاشتم مامانم تیپ بزنه ...

توخواهر منی لعنتی البته خواهرمن هنوبچس

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

راهنمایی با یه من سیبیل پنکک برنزه مامانمو میزدم سیاااااااااه میشدم با رژ جیغ صورتی و موهای فرق خیلی کج   

ینی فرق موهامو از بالای گوشم باز میکردم بعد تف میزدم میچسبوندم   

یه نوار تفلونم میبستم مچ دستم بعد آستینمو میدادم بالا همه کنجکاو شن هرکیم می‌پرسید الکی میگفتم مسیحی ام جلد انجیلو میبندیم دستمون از بلاها حفظ شیم   

فک میکردم بگم مسیحی ام لاکچری ام 

خدایا منو گاو کن  

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
واااای خدای من شما دیگه چی بودین ؟ از سادگی خودم حالم بهم خورد😂😂😂 اخرش چی شدین تبهکاری اخ ...

😅😅😅😅😅

دوستم اون موقع با یه پسر رفیق بود

گفت بهم گفته لامصب مثل بمب صدا کردین 

بین همه پسرا حرف شماست

ک فرار کردین رفتین تهران اطلاعات گرفتتون.

راسته؟؟؟

دوستمم گفته بود اسکول رفتیم اردو

😅😅😅خلاصه هرکی یه چیزی میگفت😅😅

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....
2706