2726
چند سالته

متولد ۸۲ زده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یادمه ۱۲ سالم بود عاشق پسر یکی از اشناهامون بودم وقتی میرفتیم خونشون به خودم گلاب میزدم تا بوم بپیچه🤢🤢🤢

الان که یادم میاد میخوام خودمو دار بزنم🤕🤕😖😖😁😁

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2728

من مژه هامو آب دهن میزدم آخرشو پیچ میدادم 😂😂😂😂😂😩😩😩😫😫😫😫😫  فرق باز میکردم  ژل میزدم میچسبوندم کف سرم 😂😂😂😂😂   لبامم  گاز میگرفتم  که همش قرمز بمونه😂😂😂😂😂😂😂😂   

الان دهه نودیا ارایش کامل دارن😂

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

من کلاس کاراته می رفتم با یکی از هم کلاسیهای مدرسه اول دبیرستان بودیم وقتی از مدرسه بر می گشتیم باید از یه کوچه خلوط رد می شدیم می زدیم با لگد آینه بغل ماشینها رو می پروندیم🙈🙈🙈

خدا منو ببخشه اون موقع نمی دونم چه شیطانی تو جلدم بود نمی فهمیدم چه کار بدی می کنم خیلی شر بودم الان یه وقتا مامانم یاد اون موقعهام می افته اشک تو چشماش جمع میشه😓😓😓

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄

من به سیبیلام پنکک میزدم😑بعدم برق لب میزدم با همون اوضاع

اما دیگه از ۵ ام دبستان به صورت رسمی سیبیل هارو بند انداختم😑

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

من سوم راهنمایی ک بودم پنجاه من سیبیل داشتم بعد بیرون ک میخواستم برم با اعتماد ب نفس کامل یک خط لب قهوه ای سوخته میکشیدم... ازنظر خودمم خیلی شیک بودم ارواح سیبیلام😑😑😑

زندگی با یاد خدا زیباست💖
2706