2737
2734
عنوان

بی بی چکم یه حاله کم رنگه

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 26 پست

خب اخه صبحا بهتر هست واسه تست.دلیلشو نمیدونم ولی از چندنفر شنیدم ک صبح واسه تست بهتره

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره دیگه ببین 8 روز به پریش مونده حاله انداخته ینی همون اوایل سیکلش باردار شده و احتمال زیاد دختره.. ...

من ۴ روز به پریودم هاله انداخت، پسر بود😁

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

اگه زیر ده دقیقه افتاده و امپول نزدی، مبارکه😍😍😍 تخمک گذاریت زودتر بوده

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738
اگه زیر ده دقیقه افتاده و امپول نزدی، مبارکه😍😍😍 تخمک گذاریت زودتر بوده

اره اولش خیلی خیلی کم رنگ بود با دقت می‌شد دید که فک کردم خطای دیده ولی کم کم تا یک ربع پر رنگارنگ شد

اره اولش خیلی خیلی کم رنگ بود با دقت می‌شد دید که فک کردم خطای دیده ولی کم کم تا یک ربع پر رنگارنگ ش ...

😍😍😍😍 مبارک باشه

زود نرو ازمایش

براز از موعدت رد بشه بعد برو

چون هی دکترا میفرستن دوباره ازمایش