2726
عنوان

پسرم همش توپهلوی سمت راستمه

663 بازدید | 38 پست

سلام دوستان... من پسرم همش تو پهلوی سمت راستمه. شکمم فقط پهلوی راستم خیلی ترک خورده. خود شکمم و پهلوی چپم هیچی ترک نداره... سوالم اینه ک من ب پهلوی راست بخوابم ب بچم فشار نمیاد؟؟

زندگی با یاد خدا زیباست💖

کلا میگن به پهلوی چپ بخابی بهتره ...

دکتر من میگه بیشتر به چپ بخاب ...منم بچم سمت راستمه

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب بدنم درد میگیره... ب پهلوی راستم میخوابم. 

بخاب ولی زمانشو کمتر کن...

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛

من ۱۹ هفتم بچه دقیق وسطه ولی سمت چپ شکمم سفته بر آمدگی داره سمت راست میخوابم راحتم

دلم به حال زن هایی که شوهراشون عضو نی نی سایته میسوزه فکر کن شوهرت مرد زندگیت تو یه سایت زنونه خاله زنکی کنه 😬خدا نصیب نکنه😖😱🤐
وای جون دلم 😍 میشه وقتی تکون میخوره برام دعا کنی 😍 چه ذوقی کردم براش ، حسابی نااازش کن 😍😍😍😍

عزیزدلم چشم حتما... همین الان تکون خورد دستمو گذاشتم رو شکمم و ازته دلم دعات کردم

زندگی با یاد خدا زیباست💖
چه حس خوبی کاش یه روز نوبت منم بشه

انشالله عزیزم 

یک دور تسبیح قانون جذب خانم فاطمه زهرا (س) رو بخون عزیزم 

انشالله به زودی زوودی مادر بشی 😍😍😍

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍

نه فشار نمیاد  نترس

اون کیسه آب محافظ بچه اس

منم می ترسیدم اذیت بشه😂

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

منم مشکل شما رو دارم، بچه پهلوی چپمه، همه درددهام هم سمت چپمه، اصلا نمیتونم اونوری بخوابم زیر دندم درد میگیره اگه بخوابم، بچه هم وقتی بیداره چنان مشت و لگد میزنه مجبورم میکنه بچرخم.  خسته شدم بس که سمت راست خوابیدم، خوابیدن عذابه برام😫😳

خدایا مراقب جوجه کوچولوی تو دلم باش. خدایا به همه طعم مادر شدن رو بچشون. امین😊
2706