2737
2734
عنوان

چیکارکنم از دست شوهرم هی میگه بجه رو مشما کن هزینه پوشک زیادا فلان..

| مشاهده متن کامل بحث + 1614 بازدید | 112 پست
آخه اینم شد سوال گلم شاید یکی ورشکست شده اصلا کسی رو زیر سوال نبر زمین گرده گلم

عزيزم منظورم استارتر نيست.همون اول نوشتم خانما ناراحت نشيد. خدا دختر استارتر رو براش حفظ كنه.

سوال من كلي بود، اخه خيلي هارو ميشنوم مشكل مالي دارن بعد بچه هم ميارن يا حتي بچه دوم ميارن.خب نبايد به آينده اون بچه ها هم فك كنن واقعا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پارسال باردار بودم کلی فرق کرده اصلا اینجوری نبود به محض اینکه فهمیدم باردارم یهو گرونی شد ...

عزيزم ناراحت نشيد.من سوالم كلي بود. 

ما خودمون ٢تا بچه بوديم تو دهه ٦٠ و ٧٠ وضع پدرمون هم خوب بود.بازم الان داداشم به بابام هميشه ميگه اگه يكدونه بچه فقط مياوردي بهتر ميتونستي امكانات برا خودتو بچت داشته باشي

ازکجا میخری این محافظارو چی میگی میدن و قیمتش؟

اسمش محافظ کهنه ست

همین مغازه بهداشتی فروشیا که پوشک و مای بیبی و دستمال کاغذی دارنا،اونا دارن.

بسته ۵۰تاییشو ۵ تومن میخرم،اما خدایی اندازه ۵۰ تومن کمک میکنه تو صرفه جویی مای بیبی،فیروز بخر اندازه و جنسش خوبه،دو سه تا مارک دیگه خریدم یا کوچیکن یا خیلی نازک به در نمیخورن.

البته میگم موقع اسهال به کار نمیاد.

اینو میخرم،راضیم

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2728
عزيزم ناراحت نشيد.من سوالم كلي بود.  ما خودمون ٢تا بچه بوديم تو دهه ٦٠ و ٧٠ وضع پدرمون هم خوب ...

من ناراحت نشدم چون شکر خدا شوهرم اینو نمیگه داره سه شیفت کار میکنه ولی واقعا بعضی چیزارو نباید اینجوری پرسید دل خیلیا میشکنه باور کن با همین سوال

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
من ناراحت نشدم چون شکر خدا شوهرم اینو نمیگه داره سه شیفت کار میکنه ولی واقعا بعضی چیزارو نباید اینجو ...

من معذرت مي خوام قصدم شكونن دل كسي نبود عزيزم.

ادما متفاوتن

من خودم اصن بچه نميخام هيچوقت شايد برا همون از بقيه تعجب ميكنم

چجوریه این محافظ از کجامیگیری

عزیزم دو سه تا پست پایین تر از پستت توضیح دادم کامل

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
اسمش محافظ کهنه ست همین مغازه بهداشتی فروشیا که پوشک و مای بیبی و دستمال کاغذی دارنا،اونا دارن. بس ...

من اینو نشون شوهرم بدم بدش میاد میگه بچه گناه داره ولی اگه مصرف بالا باشه واقعا خوبه خب چ عیبی داره ادم اسراف نکنه واقعا من متوسط روزی چهارتا مصرف میکنم اینقدری مصرف ندارم ولی ممنون که گفتی شاید ی روزی بدرد بخوره

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2738
من معذرت مي خوام قصدم شكونن دل كسي نبود عزيزم. ادما متفاوتن من خودم اصن بچه نميخام هيچوقت شايد برا ...

اگه جسارت نباشه میتونم بپرسم چرا نمیخوای؟بچه ی نعمته واقعا دلت میاد خودتو محروم کنی؟

اوووووه چخبره اینقدر پوشک که آدم ورشکست میشه ...

دقیقا همینطوره

ما برای نی نیمون بچه دار نمی شدیم کلی نذر و دعا کردم تا خدا اونو بهمون داد

ولی هر قدر داشتنش واسمون لذت بخشه و شب و روز خدا رو شاکریم، ولی متاسفانه بخاطر گرونی و هزینه ها و بخصوص پوشک، خیلی مراقبیم که دیگه بچه دار نشیم، کاش فقط هم پوشک بچه گرون بوو، داروهایی که بخاطر رفلاکس و کولیک ۶ماهه اول میخریدیم اونقد وحشتناک بوو که فقط نی نی دارها میدونن دغدغه ش رو😕😖😟

اگه جسارت نباشه میتونم بپرسم چرا نمیخوای؟بچه ی نعمته واقعا دلت میاد خودتو محروم کنی؟

كلا دوست نداشتم از وقتي بچه بودم هم خاله بازي ميكرديم من عروسكامو ميدادم بقيه مامان عروسكاي من باشن. من خيلي تلاش كردم تا به موقعيت الانم برسم اصلا دلم نميخاد مسوليت به وجود اوردن يك موجود با شعور و احساس مستقل رو شونم سنگيني كنه

من اینو نشون شوهرم بدم بدش میاد میگه بچه گناه داره ولی اگه مصرف بالا باشه واقعا خوبه خب چ عیبی داره ...

قریونت😚

عزیزم اگه مای بیبی نسبتا پر باشه بچه پیف کنه که کامل عوضش میکنی.

اما وقتی تازه بستیش خشکه خشکه مای بیبی،یا مثلا یه جیش کرده،یه ذره پیف کنه توش مجبوری بندازیش بره نمیشه پاکش کنی که.اما این محافظه خیلی خوبه،وقتی میبینی مای بیبی خشکه یا هنوز کللی جا داره پیف کرده قشنگ محافظو جمع میکنی مای بیبی هم هیچیش نشده،میبندیش باز

اما بازم تاکید میکنم موقع اسهال کارایی نداره،اما بقیه وقتا عالیه

دقیقا همینطوره ما برای نی نیمون بچه دار نمی شدیم کلی نذر و دعا کردم تا خدا اونو بهمون داد ولی هر ق ...

اره والا. من دختر پوستش خیلی نازکه مجبورم براش پمپرز ببندم. خدا میدونه روزی ۴ تا با دست لرزون براش میبندم.شب تا صبحم بازش میزارم.فقط یه قطره آهنش ۷۰ تومنه، یه ویتامینش ۴۰ تومنه. ایرانیا رو که نمیخوره میاره بالا. واقعا هزینه بچه سرسام اوره. خدا انشالله به همه بزکت بده.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
كلا دوست نداشتم از وقتي بچه بودم هم خاله بازي ميكرديم من عروسكامو ميدادم بقيه مامان عروسكاي من باشن. ...

نمیدونم چی بگم نظرت محترمه ولی اصلا برای من قابل درک نیست ک الان ی کوچولوی ناز کنارم خوابیده من هی نگاش میکنم قربون صدقش میرم و شکر خدا میکنم امیدوارم ی روزی از فکر امروزت پشیمون نباشی که دیر شده باشه

2706