2733
2734
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

416 بازدید | 22 پست

خسته شدم میخوام طلاق بگیرم.یه بچه ۱ ساله دارم.ببینین این دلایلم برای طلاق مسخره است یا نه؟.به خانوادم بی احترامی میکنه در صورتیکه کارشو از مادرم و خونه ای که تو ش زندگی میکنیم بابام برامون خریده.بد اخلاقه بد دهنه کینه ای ۲۴ ساعت سرش تو گوشیه.

به خانودت توهين ميكنه!!!😐

زودتر از اينا بايد جدا ميشدي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچکدوم دلیل محکمی برای جدایی نیست

حتما مشاوره برو. و زندگیتو درست کن از سختیا فرار نکن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738

خودت با توجه به شرایط و زندگیت باید فکر کنی وتصمیم بگیری اینجا هیچکدوم از ما شرایط شما رو نمیدونیم که بتونیم نظر درستی بدهیم و دیگه اینکه طلاق هم مساله راحتی نیست بیشتر فکر کن

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘

طلاق بگیری سه سوته عروس میشی تازه ببخشید کلی هم حلوا حلوات میکنن ادم بی منظور باید بره بیرون از زندگی ادم . امیدوارم خوشبخت بشی 

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.

گوش به حرف این کاربرا ک میگن طلاق بگیر ندی ها اینا چشم بسته یه چیزی میگن در ضمن دادگاهم این دلایلو ازت برا صدور حکم طلاق قبول نمیکنه زندگی تو بهم نریز مدارا کن 

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
2706