2726
عنوان

تخمدان پلی کیستیک وشکم درآوردن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5961 بازدید | 845 پست
[QUOTE=88002034][/QUO اره بزرگه مال تو هم ولی گمونم مال من بزرگتره، تو عکس که اینجوری به نظر میاد

تو عکس شاید زاویه عکسم فرق میکنه واسه همین ...فک میکنم تو یکم توپرم هستی ولی من که لاغرم قشگ زده بیرون😡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو عکس شاید زاویه عکسم فرق میکنه واسه همین ...فک میکنم تو یکم توپرم هستی ولی من که لاغرم قشگ زده بیر ...

اره ممکنه مال زوایه عکس هم باشه ولی من زیاد پر پر هم نبودم چند ماه پیش، الان ماشالله چشم نزنن باد کردم 😂

کیمیاگر شده ام ...
2728
عیب نداره حل میشه ولی مال من تو دوسال اینقد شده ها

جدا؟ پس من الان رکورد دارم، چون ۷ ماه بیشتر نیست، یعنی باورت میشه من ۱۰ کیلو همینجوری چاق شدم، بدون هیچ قصد و غرضی، همینجوری پیش بره ماه دیگه اگه صدایی شنیدی نترس اصلا

کیمیاگر شده ام ...
جدا؟ پس من الان رکورد دارم، چون ۷ ماه بیشتر نیست، یعنی باورت میشه من ۱۰ کیلو همینجوری چاق شدم، بدون ...

مال تو خیلی زود اومده جلو😕😕ایشالله که هیچیت نباشه گلم.ولی بعضیا من دیدم که در عرض چن ماه اینجوری شدن ومشکلی هم نداشتن نگران نباش 

مال تو خیلی زود اومده جلو😕😕ایشالله که هیچیت نباشه گلم.ولی بعضیا من دیدم که در عرض چن ماه اینجوری ش ...

هم خیلی زود هم‌خیلی زیاد، هیچ مشکلی هم‌نباشه این شکم خودش یه مشکله 

کیمیاگر شده ام ...
خوش به حالت ، تو که به کم‌اب کردی بازم میتونی، من که تو این مدت فقط چاق کردم شکم رو

باور میکنی من ۸ماهه فقط یه وعده غذا خوردم اونم کم تواین ۸ ما ۸ کیلو لاغر شدم از این ۸ کیلو فک نمیکنم نیم کیلو هم واسه شکمم باشه همش از جاهای دیگه لاغر شدم مخصوصا رونام خیلی لاغر شد آدم حرصش میگیره

باور میکنی من ۸ماهه فقط یه وعده غذا خوردم اونم کم تواین ۸ ما ۸ کیلو لاغر شدم از این ۸ کیلو فک نمیکنم ...

نه اینجوری شکمت بیشتر نمایان میشه، رژیم نگیر زیاد تو، همون نرم نرم ورزش کن

کیمیاگر شده ام ...
2706