2737
2734

حالا قبلش ۳ روز بود بزور دوتا تکون میخوردا!!! حالا ول کن نیست. انگار میخواد شکممو سوراخ کنه بیاد بیرون!؟؟؟ گیج شدم چرا اینجوریه آخه. کلا این هفته های آخر خیلی کم حسش میکنم بعد یه دفعه یروز اینجوری دوساعت تموم تکون میخوره. کسی تجربه داره؟؟؟؟؟ دارم خل میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مال من يجوري انگار میلرزه تو شکمم مثل وقتایی که خودمون یهو سردمون میشه بدنمون مور مور میشه ميلرزيم اون جوری قشنگ میلرزه گاهی 

فرشته کوچولوی مامان ,پناه قشنگم 26اردیبهشت 98زمینی شد خدا جونم ممنون 😍😍😘😘
2738

مث نی نی من .... چند هفته پیش دو روز تکوناش کم بود به زور شکلات کاکائویی و بستنی و اینا در طول روز یکی دوتا تکون میخورد ی شب بعدش رفتیم عروسی مگه آروم میشد فسقلی تمام مدت توی دلم مث ماهی سر میخورد😍😝😂

دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری ز اولاد زهرا(س) نیرزد و این زندگانی فانی خوشی های امروز و اینجا به افسوس بسیار فردا نیرزد
شیرینی جات زیاد نخوردی؟؟ شاید جاش تنگه ی کم مایعات بیشتربخور  پسر من ک نصف شب ساعت۲شروع میکرد ...

وای آره راستی یادم اومد. یک عالمه کاکائو خوردم🤗🤗🤣🤣 یعنی واقعا اثر اوناست؟

آی خدا کی میشه منم تکوناشو مرتب حس کنم

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)
یادم اومد کاکائو زیاد خوردم. ولی درکل روزای قبل بستنیو نون خامه ای هم زیاد میخوردم ولی بازم خبری نبو ...

آره کاکائو بچه رو بیش فعال میکنه سعی کن زیاد نخوری

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)
2706