2733
2734

نوزاد ۹ ماهم اشتهاش خوبه شیر خودمم میخوره غذا ومیوه هرچه میدم میخوره فقط وزن وقد ودور سر همه کمی عقب افتاده  ۸ کیلو و۲۰۰ گرم وزنش و۷۱ سانت قد بنزرتون عادیه یا نگران کننده نمیدونم چرا از رشدش عقب مونده 🤔🤔🤔😣😣

باید با منحنی رشد خودش بسنجی خب

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من یه سال و یه ماهش هست وزنش و قدش هم اندازه بچه تو هست.

دق میکنم وقتی میبینمش. وزن تولدشم ۳کیلو۲۰۰

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
2731

لطفا هرکه نظری داره  لطف کنید  واینکه چهار دست وپا میره اصلا اروم نمیشینه تا خوابش نیاد همش در راه رفتن وجنب وجوش وتازه کمکم میشینه   اگر علتشو این جنب وجوشش باشه ورنه مریض نمیشه ان چنان که بحساب سرما خوردگی اینا

باید با منحنی رشد خودش بسنجی خب

همونو هم عقبه دیدم که میگم  مراقب بهداشترهم گفت رشدش تعریفی نداره باید بیشتر مواظبش باشی هرماه یکبار باید بیاری برای بر رسی رشدش

2738
دختر من یه سال و یه ماهش هست وزنش و قدش هم اندازه بچه تو هست. دق میکنم وقتی میبینمش. وزن تولدشم ۳کی ...

نمیدونم والله  ولی وزن تولد بچه خودمم ۳ و۲۰۰ بود قدش هم ۵۰

نمیدونم والله  ولی وزن تولد بچه خودمم ۳ و۲۰۰ بود قدش هم ۵۰

پسره؟

اگ پسر باشه  فرق داره با دختر.

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
2706