2737
2734

سلام دوستان . اگر در مورد ترکیه  و بویژه زندگی و اقامت در آنتالیا سوالی دارید در خدمت هستم. خودم هم سعی میکنم مطالب مفید و کاربردی برای آشنایی بیشتر با شهر زیبای آنتالیا در اینجا قرار دهم.

ترکیه خونه متری چند؟؟؟🤣

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه مدته به مهاجرت به استانبول فکر میکنم. همسرم خلبانه . ترکیه همخلبان ایرانی میگیره ولی نمیدونم شرایط زندگی توش چجوریه؟ به چه زبونی حرف میزنن؟ امکاناتش در چه حده؟ خرج ماهانه به طور متوسط چقدر میشه

عزیزم جاهای گردشگری جذاب انتالیا تو خرداد رو هم معرفی کن حتما😘

چه تفریحا و هتل هایی خوبه به نظرت؟؟

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam
2738
من یه مدته به مهاجرت به استانبول فکر میکنم. همسرم خلبانه . ترکیه همخلبان ایرانی میگیره ولی نمیدونم ش ...

به چه زبونی باید حرف بزنن به نظرت عزیزم؟مشخصه ترکی دیگه،ترکیه دیگه به درد زندگی نمیخوره داری خرج میکنی مهاجرت کن کانادا یا یه کشور پیشرفته با شرایط خوب،اقوام ما رفتن چن نفرشون اصلا راضی نیستن

به چه زبونی باید حرف بزنن به نظرت عزیزم؟مشخصه ترکی دیگه،ترکیه دیگه به درد زندگی نمیخوره داری خرج میک ...

کشورای خوب اصلا خلبان ایرانی نمیگیرن به خاطر تحریم ها و روابط بد با ایران. فقط کشورایی مثل ترکیه، هند، بنگلادش، ژاپن، عراق، افغانستان.... اینا میگیرن‌ من برام خیلی مهمه نزدیک باشه . چون کلا با اصل مهاجرت و شغل همسرم مشکل دارم

آنتالیا در واقع نام یک شهر و یک استان است. شهرهای استان آنتالیا ترکیه از آلانیا و گازیپازا در شرق این کشور شروع شده و تا کالکان و کاش در غرب استان ادامه می‌یابد. در راهنمای سفر به آنتالیا باید بدانید که اگر به سمت شرق شهر آنتالیا از مسیر ساحلی حرکت می‌کنید، از کنار ساحل لارا عبور خواهید کرد که یکی از مقاصد اصلی تعطیلات در شهر آنتالیا است و سپس به سمت بلک و سپس سیده و مناوگات میروید. اگر در همان جهت تقریبا یک ساعت از سیده ادامه دهید، شما به شهر آلانیا خواهید رسید. اگر از شهر آنتالیا به سمت غرب رانندگی کنید، مناظر خیره کننده ساحل کنییالتی را خواهید داشت و پس از چند ساعت به کاش و سپس کالکان می‌رسید. تقریبا کل شهرهای استان آنتالیا ترکیه از جمله کالکان، کاش، سیده و کمر ساکنین بومی و خارجی را در خود جای داده‌اند. هر منطقه دارای ویژگی ها و جذابیت های مخصوص به خود است. 

2706