2703
2553

سلام تو رو خدا برام دعا کنین غربالگری اول گفته ریسکت متوسط و عددش 1:700 دکتر گفت چون ازدواجتون فامیلی نیست ۹۹ درصد چیزی نیست ولی فکر کنم برام آزمایش کواد نوشته که تا هفته ۱۷ باید بدم ولی از نتیجش میترسمممم 

من ریسک داشتم ولی خدا روشکر چیزی نبود 

راستش ازمایش کوادو انجام ندادم چون هزینش زیاد بود وصبر کردم شانزده هفته غربالکری انحام دادم که خدا روسکر مشکلی نبود

خدايا آن ده ,كه آن به

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ببین اشتباه منو نکن اگه از الان استرس بکشی تا اخر هیچی ازت نمیمونه منکه پدرم دراومدم ازبس استرس کشیدم واسه هریه اتفاق جدید تو بدنم دوییدم بیمارستان دیدم فایده نداره بسپار دست خدا از دست ماها خارجه هرچی بیشتر بترسی بدتره

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

اصلا مشکلی نیست نگران نباش

حتی کسایی که بهشون به طور یقین میگن سندروم داره بچشون نو پنج درصد هیچ مشکلی وجود نداشته فقط پنج درصدشون واقعا بچشون سندروم داشته

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2714

آخه ایشالا ک چیزی نیس.نترس عزیزم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

همونطور که دکترت گفته رسکش متوسطه به خاطر وجود نینی نازتم که شده گریه نکن ،توکل به خداداشته باش وهمه چیز رو تاآخر به خودش بسپار،مطمئن باش جواب آزبعدیت کاملا نرماله

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

بچه ها من اینجا شنیدم ک میگفتن غربالگری خیلی بهش اطمینان نیست مثلا تو غربال میگه ریسکش پایینه ولی شاید همون پایین ی چیزی باشه حتما باید آمینو داد این درسته؟ببخشید استارتر

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
عزیزم عدد nt  1.2 و nb مشاهده شده

این اعداد خوبه عزیزم نگران نباش این روند و پروسه ی غربالگری رو باید طی کنی فقط یادت باشه استرس اصلا خوب نیس واسه نی نی و مطمعن باش نی نیت سالمه خیلی ها بودن با عدد ان تی بالا و ریسک بالا امینو شدن و گفتن بچشون سالمه.به نظرم استرسو دور کن اگه خیلی ناراحتی یه سل فری بده تا مشخص بشه امینتو سنتز خطر سقط داره توصیه نمیکنم زیاد.سل فری رو سرچ کن اطلاعات خوبی بهت میده.

2706