2733
2734
عنوان

اونایی که در جریان تاپیک کتک خوردنم بودن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2419 بازدید | 63 پست

والا نميدونم چي بگم  مواظب خودت باش خدا نكرده بلايي سرت نياره  يه روز به خودت مياي ميبيني سنت رفته بالا اين ادمم بدتر شده كه بهتر نشده افسوس ميخوري بخاطر جواني ت كه تباه شد 

تلفن رو چجوري شنود ميذاره؟ تو خونه چجوري ضبط ميذاره؟! واي خدا شغلش چيه؟

دستگاه میذاشت 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه چجوری این وضعیت رو تحمل کنم حداقل ماهی یه بارو بهم حمله میکنه

وقتی میدونی شکاکه نرو بادوستت اونم تا۱۱شب مجبوری مگه خب گوش بحرفش بده ارزش داره اینجوری کتک بخوری والا خیلیا هستن شوهراشون شکاکن ولی باهاشون راه میان به اینجاها هم نمیکشه

همه ی درو پنجره ها رو میبنده که یه وقت صدا نره بیرون دم دهنمم با دست میگیره 

خب دم دهنتو بادست میگیره چجوری بامشت میزنه مگه میشه تااخرش که نمیتونه دم دهنتوببنده خب دادبزن 

2738

تو با اين اخلاق گند شوهرت ميري بيرون بعد ز ميزني كه من رفتم بيرون؟

وقتي شوهرت ميگه غلط مردي رفتي 

يه كلام دوستم خدا حافظ ببخشيد من بايذ برگردم خونه

موندي موندي تا ١١شب تو خيابون 

بعد راست راست اومدي خونه به كونتم نبوده

وقتي اخلاق گند شوهرت رو ميدوني و نمتوني كنار بياي يا طلاق بگير يا اگه ميخواي زندگي كني مراقب رفتارات باش كه اينجوري آش و لاش نشي

نميدونم شايدم جوري شدي كه هر كاري دلت ميخواد ميكني و پيش خودت ميگي ول كن بابا بزار خوش باشم تهش يه كتكته ديگه

منو پسرام   
تو با اين اخلاق گند شوهرت ميري بيرون بعد ز ميزني كه من رفتم بيرون؟ وقتي شوهرت ميگه غلط مردي رفتي&nb ...

نوشته دختر۱۳ساله داره،حالا معلوم نیست دخترش کجا بوده؟چیکارمیکرده؟چرا دفاع نکرده؟رفته بیرون ،دخترش خم همراهش بوده؟

سلام عزیزم شما برو پزشک قانونی یا پزشک عمومی از این کتک خوردنت مدرک داشته باش و اگه شوهرت دست بزن دار مدارک رو با یک دست لباس و پول نزدیک خروجی بذار اینبار که خواست بزنه ،فرار کن که کتک زدن عادت میشه

2706