2737
2734
عنوان

شوهرم کتکم زد و گلومو گرفت داشت خفم می کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 92089 بازدید | 857 پست

وای خدا چرا انقد در مورد کتک خوردنتون راحت میزنین استارجان اگه از اون دیرترم میومدی شوهرت حق نداشت بزنتت خواهشن یه حرکتی نشون بده شکایتی قهری در میون گذاشتن با بزرگتری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداییش تا یازده شب تو جامعه ما دیره برای یک خانم

الان تا ۱،۲ مرکز خریدا بازن همیشه هم شلوغن  چرا ۱۱ دیره؟

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
2731

استارتر عزی توهر کاری هم کردی نباید شوهرت تورومیزد .

خدا ازش نگذره .وقتی زورت نمیرسه گلم واگذارکن به خدا

بچه ها چقدر راحت قضاوت میکنین زنگ بزن به پلیس میزدیش چجوری یه زن میتونه مرد رو بزنه؟؟

یازنگ بزنی به پلیس ازخونه بیرونت کنه وهیچ جایی وهیچ کسم نداشته باشی ؟؟

دوستای گلم بیاین عادلانه نظر بدیم

عزیزم همسرت مشکل روان داره. بشدت شکاکه 

اگه نمیتونی ازش جدا بشی پس تا میتونی اعتمادشو جلب کن

مثلا تحت هیچ شرایطی برای گوشیت رمز نذار

اگه میگه با فلانی نگرد باهاش نگرد

اگه میگه زود بیا خونه حتما زود بیا

کارای مشکوک انجام نده

وگرنه تهش در روت قفل میکنه و توی خونه زندانیت میکنه

ولی اگه بچه نداری یه فکر اساسی تر بکن قبل از اینکه دیر بشه

یا برید مشاور یا طلاق چه میدونم یه جوری حلش کن

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
2738
والا هیچ جای تا ۱۱ شب برای خرید باز نیست بااینکه ما تهران هستیم ولی تا ۱۱ مغازه ها باز نیستن  ...

باباي من كه اجازه ميده چون به أنداده كافي بهم اعتماد داره...البته از يه سني به بعد كه شدم...از قول همه حرف نزن

عزیزم همسرت مشکل روان داره. بشدت شکاکه  اگه نمیتونی ازش جدا بشی پس تا میتونی اعتمادشو جلب کن ...

وای عزیزم همسر به شدت شکاک ندیدین شما 

من شوهر یکی از دوستام شکاکه اصن نمیزاره کار به این موردهایی برسه که شما میگی اسن نمیزاره بره بیرون چه برسه به اینکه بره و بخا باهاش در تماس باشه اصن نمیزاره گوشی اندروید دستش باشه چه برسه اینکه رمز براش نزاره 

اصلا خیلی ناراحت کنندس ☹️ شکاک و بدبین خیلی بده 

ادمهای بددهن هم بدن 

نفـــسِ جانانـــم هستـــــم 🥰
اه اعصابم از بعضی کامنتا خورد شد! واقعا بعضی خانوما خودشونو مستحق کتک خوردن میدونن! 😐 

اينا نمونه ي زناي بدبختين كه تو خونه نشستن رو خانومي ميدونن ...و براي دو زار پول  كه از شوهره بگيرن كلي سياست خرج ميكنن ...خودشون هم بنده زر خريد ميدونن

ای بابا خواهرم این تاپیک رو ببند خسته نشدی اخه تو  خو مگه مجبوری تا ۱۱ میمونی  خرید😂😂😂😂

بعد از مرگم همراهم دوفنجان چای هم دفن کنید!صحبتهای من با خدا به درازا میکشد....بندگانش بی اجازه وارد شدند،خودخواهانه قضاوت کردند،بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند....
2706