2726
عنوان

شوهرم کتکم زد و گلومو گرفت داشت خفم می کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 92030 بازدید | 857 پست

خوب عزیزم من اگر بدونم شوهرم رو ساعت اومدنم حساسه اون ساعت نمیام

من شوهرم هیچ وقت برا ساعت چیزی بهم نمیگه اصن پایه اس،ولی خدایی خودم ساعت ۱۱ برنمیگردم خونه

خیلی دیره برا ی خانم این وقت اومدن

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم که گفتم شوهرمو امتحان کردم بدجور باختم بهش بلایی سرم آورد که بقول خودش هیچ وقت یادم نره.فقط اون ...

نه تاپیکتون هست هنوز. ولی نفهمیدم اخرش چی شد. با هم آشتی کردین؟ فهمید کار شماست؟

بعضی خانوما خوششون میاد کتک بخورن و حقیر بشن.باور کن.

واقعا،انگار عادت کردن و اعتراصی نمیکنن

در مخیله ام نمیگنجه

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2728

نميشه زود قضاوت كرد عزيزم 

شوهرت روي ساعت حساسه،؟شما ميدونستي؟كجا رفتي؟بالطلاع قبلي بوده؟واينكه دااقل اينجور وقتا هرساعت يكبار زنگ بزن بهش و درمورد موقعيتت مطلعش كن.

اللهم عجل لولیک الفرج ...
وای خانوما چطونه؟چون۱۱ اومده خونه حقش بوده ًکتک بخوره؟ شماها مگه کودک نابالغین که اگه یه شب ...

منم از همین در تعجبم آخه خودم با دوستام باشم کمتر 12خونه نمیام فکر کنم شوهرم باید کشته باشتم نه شوهر من مشکلی داره نه شوهرای دوستام.چه عجیبن اینجا انگاری برده شوهرشونن

منم برم خرید ۱۱ بیام شوهرم خفه ام میکنه

ببخشید ولی واقعا حرف مسخره ای میزنید چطوره که مردا اگه برن بیرون دیر کنن مشکلی نیست برا زنا مشکله.شما که این حرفو بزنی منم جای شوهرت باشم اصلا نمیذارم بیرون بری همین کارا رو میکنین که حق زنا همیشه پایمال میشه دیگه.اگه واقعا به هم اعتماد داشته باشن این حرفا بی معنیه.من شوهرم اصلا اینجور نیست.

هرچقدرم دیر کرده باشی شوهرت حق نداره اینطوری باهات رفتار کنه

واقعا از شوهراتون میترسین؟اسیرشین؟زندانیشین؟کتکتون میزنه هیچ کاری نمیکنین؟بهتون خیانت میکنه ی گوشه وایمیستین؟

بخدا درک نمیکنم.چرا زن ایرانی حق نداره ازاد زندگی کنه

تینکِربِلم🖤بعد از سه بار قطع دسترسی سلام🤗
همچنین خیلی از زن های دیگه.یازده خداییش دیره

ببخشید ولی واقعا حرف مسخره ای میزنید چطوره که مردا اگه برن بیرون دیر کنن مشکلی نیست برا زنا مشکله.شما که این حرفو بزنی منم جای شوهرت باشم اصلا نمیذارم بیرون بری همین کارا رو میکنین که حق زنا همیشه پایمال میشه دیگه.اگه واقعا به هم اعتماد داشته باشن این حرفا بی معنیه.

هرچقدرم دیر کرده باشی شوهرت حق نداره اینطوری باهات رفتار کنه واقعا از شوهراتون میترسین؟اسیرشین؟زندا ...

آفرین خیلی خوشم اومد از حرف.ببخشید ولی بعضی زنا خیلی توسری خورن سرشونو مثل کبک کردن زیر برف آخه چرا مگه زنا حق یه زندگی خوب رو ندارن.انسان مگه چند بار به دنیا میاد که زندگیشو به پای اینجور آدما تباه کنه

میبینی که کتک میخوره.به پاش میافته.التماس میکنه‌.به غلط کردن میافته و با افتخار تعریف میکنه.

این افتخار کردن نیست شما هنوز فرق بین افتخار و همدردی کردن رو نفهمیدی!!

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
هرچقدرم دیر کرده باشی شوهرت حق نداره اینطوری باهات رفتار کنه واقعا از شوهراتون میترسین؟اسیرشین؟زندا ...

نه یه گوشه واینمیستیم ولی خب  بالاخره اونا مردن زورشون خیلی بیشتره

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
نه یه گوشه واینمیستیم ولی خب  بالاخره اونا مردن زورشون خیلی بیشتره

درسته مردن زورشون بیشتره ولی شما نباید بذاری اینجوری زندگیتو خراب کنه بهت زور بگه.باید مقابل اینجور مردا محکم وایساد .تو گناهی نکردی ک اینطوری باهات رفتار بشه،ساعت ۱۱ اومدی چیه مگه؟؟گناه کبیرس؟؟؟بخدا زنا هم حق دارن اونطوری ک دوس دارن زندگی کنن،ما هم حق داریم بریم خرید خوش بگذرونیم با دوستامون باشیم 

تینکِربِلم🖤بعد از سه بار قطع دسترسی سلام🤗

والا منم دوران عقد بااجازه خودش هشت رفتم نه ونیم برگشتم کلی شاکی شده بود کتک نزد ولی با سرزنش هاش حسابی حالمو گرفت از اون ب بعد دیگه هیچوقت شب با دوستام بیرون نرفتم 

من نمیگم کار شوهرت درسته گلم ولی تا حدودی کاملا عصبانیتش عادیه کاش میتونست کنترل کنه خشمشو

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی
2706