2737
2734
عنوان

شوهرم کتکم زد و گلومو گرفت داشت خفم می کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 92089 بازدید | 857 پست
دقیقا بیا ثابت کن کجا بودی تا ۱۱شب

گوشیو دادم با دوستم صحبت کنه که مطمئن بشه ولی وقتی اومدم خونه نمیدونم چرا این کارو باهام کرد

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
آدم شد یا بدترررر کتک میخوردی

نه دیگه دید با کتک درست نمیشه ادم شددد

بهش تازگیا گفتم میدونستم زودتر با شوهرم دوس میشدم که انقدر نزنی

واسه نمره ۱۷ دیکته میبرد انباری تا میتونس شلاق میزد 

براش جونمم می دم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با دوستم رفته بودیم خرید 

والا هیچ جای تا ۱۱ شب برای خرید باز نیست بااینکه ما تهران هستیم ولی تا ۱۱ مغازه ها باز نیستن 

درضمن خونه شوهر نباشی خونه بابات هم باشی باز کسی اجازه نمیده زنش دخترش تا ۱۱ شب بیرون باشه

حالا رفتار همسرت درست نبوده اما خودت مقصری که تایمی خونه رفتی که هر خانمی بیرون نیست اونم بدون شوهرش

2728
دروغ گفتن برا لایک و نظر جالب نیست ! 

واقعا متاسفم که الکی تهمت میزنین عوض اینکه یکم همدردی کنین...نمیدونم دیگه چی بگم

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
رفته بودم خرید با دوستم بهشم زنگ زدم گفتم که رفتم ولی شروع کرد به داد و بیداد و اینکه تو غلط کردی رف ...

عزیزم قبل رفتن اجازه میگیرن نه وقتی کار از کار گذشته در ضمن اگه دیدی عصبی شده باید برمیگشتی نه بذاری نصف شب که بدتر کنه از طرفی شما که میدونی همسرت حساس و عصبی بیشتر رعایت کن

2738
نه دیگه دید با کتک درست نمیشه ادم شددد بهش تازگیا گفتم میدونستم زودتر با شوهرم دوس میشدم که انقدر ن ...

باید همون موقع که مدرسه نمیرفتی، سرسفره اون کار قبیحو کردی فرار میکردی دوست میشدی با شوهرت

هر بار این درو محکم ببند برو
خوب گفتی حالا یا نه؟؟؟ اسی با چی میزدت کمربند؟

اره گفتم اون لحظه حاضر بودم هر کاری کنم که فقط گلومو ول کنه 

با مشت

وای خانوما چطونه؟چون۱۱ اومده خونه حقش بوده ًکتک بخوره؟

شماها مگه کودک نابالغین که اگه یه شب با دوستتون تا دیروقت حق ندارید بیرون باشید؟؟؟؟؟یه زن بالغ هیچوقت اجازه نمیده همسرش بهش زور بگه. من مخالف بیرون رفتن بدون خبر قبلی ام اما کتک!!!!!!!!! چقدم اکثرتون حق رو دادین به اقا

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
2706