1232
1226
عنوان

شوهرم کتکم زد و گلومو گرفت داشت خفم می کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 82909 بازدید | 859 پست

خوب عزیزم من اگر بدونم شوهرم رو ساعت اومدنم حساسه اون ساعت نمیام

من شوهرم هیچ وقت برا ساعت چیزی بهم نمیگه اصن پایه اس،ولی خدایی خودم ساعت ۱۱ برنمیگردم خونه

خیلی دیره برا ی خانم این وقت اومدن

خدای بزرگ و مهربونم بهت ایمان دارم و میدونم بهترین هارو سر راهم قرار میدی،هر زمان که صلاحم باشه بهم بچه میدی،بابت همه چی شکررر
منم که گفتم شوهرمو امتحان کردم بدجور باختم بهش بلایی سرم آورد که بقول خودش هیچ وقت یادم نره.فقط اون ...

نه تاپیکتون هست هنوز. ولی نفهمیدم اخرش چی شد. با هم آشتی کردین؟ فهمید کار شماست؟

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

بعضی خانوما خوششون میاد کتک بخورن و حقیر بشن.باور کن.

واقعا،انگار عادت کردن و اعتراصی نمیکنن

در مخیله ام نمیگنجه

خدای بزرگ و مهربونم بهت ایمان دارم و میدونم بهترین هارو سر راهم قرار میدی،هر زمان که صلاحم باشه بهم بچه میدی،بابت همه چی شکررر
1156
وای خانوما چطونه؟چون۱۱ اومده خونه حقش بوده ًکتک بخوره؟ شماها مگه کودک نابالغین که اگه یه شب ...

منم از همین در تعجبم آخه خودم با دوستام باشم کمتر 12خونه نمیام فکر کنم شوهرم باید کشته باشتم نه شوهر من مشکلی داره نه شوهرای دوستام.چه عجیبن اینجا انگاری برده شوهرشونن

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مخالف نظر منی ریپلای نکن.
منم برم خرید ۱۱ بیام شوهرم خفه ام میکنه

ببخشید ولی واقعا حرف مسخره ای میزنید چطوره که مردا اگه برن بیرون دیر کنن مشکلی نیست برا زنا مشکله.شما که این حرفو بزنی منم جای شوهرت باشم اصلا نمیذارم بیرون بری همین کارا رو میکنین که حق زنا همیشه پایمال میشه دیگه.اگه واقعا به هم اعتماد داشته باشن این حرفا بی معنیه.من شوهرم اصلا اینجور نیست.

هرچقدرم دیر کرده باشی شوهرت حق نداره اینطوری باهات رفتار کنه

واقعا از شوهراتون میترسین؟اسیرشین؟زندانیشین؟کتکتون میزنه هیچ کاری نمیکنین؟بهتون خیانت میکنه ی گوشه وایمیستین؟

بخدا درک نمیکنم.چرا زن ایرانی حق نداره ازاد زندگی کنه

تینکِربِلم🖤بعد از سه بار قطع دسترسی سلام🤗
همچنین خیلی از زن های دیگه.یازده خداییش دیره

ببخشید ولی واقعا حرف مسخره ای میزنید چطوره که مردا اگه برن بیرون دیر کنن مشکلی نیست برا زنا مشکله.شما که این حرفو بزنی منم جای شوهرت باشم اصلا نمیذارم بیرون بری همین کارا رو میکنین که حق زنا همیشه پایمال میشه دیگه.اگه واقعا به هم اعتماد داشته باشن این حرفا بی معنیه.

هرچقدرم دیر کرده باشی شوهرت حق نداره اینطوری باهات رفتار کنه واقعا از شوهراتون میترسین؟اسیرشین؟زندا ...

آفرین خیلی خوشم اومد از حرف.ببخشید ولی بعضی زنا خیلی توسری خورن سرشونو مثل کبک کردن زیر برف آخه چرا مگه زنا حق یه زندگی خوب رو ندارن.انسان مگه چند بار به دنیا میاد که زندگیشو به پای اینجور آدما تباه کنه

1213
هرچقدرم دیر کرده باشی شوهرت حق نداره اینطوری باهات رفتار کنه واقعا از شوهراتون میترسین؟اسیرشین؟زندا ...

نه یه گوشه واینمیستیم ولی خب  بالاخره اونا مردن زورشون خیلی بیشتره

نه یه گوشه واینمیستیم ولی خب  بالاخره اونا مردن زورشون خیلی بیشتره

درسته مردن زورشون بیشتره ولی شما نباید بذاری اینجوری زندگیتو خراب کنه بهت زور بگه.باید مقابل اینجور مردا محکم وایساد .تو گناهی نکردی ک اینطوری باهات رفتار بشه،ساعت ۱۱ اومدی چیه مگه؟؟گناه کبیرس؟؟؟بخدا زنا هم حق دارن اونطوری ک دوس دارن زندگی کنن،ما هم حق داریم بریم خرید خوش بگذرونیم با دوستامون باشیم 

تینکِربِلم🖤بعد از سه بار قطع دسترسی سلام🤗

والا منم دوران عقد بااجازه خودش هشت رفتم نه ونیم برگشتم کلی شاکی شده بود کتک نزد ولی با سرزنش هاش حسابی حالمو گرفت از اون ب بعد دیگه هیچوقت شب با دوستام بیرون نرفتم 

من نمیگم کار شوهرت درسته گلم ولی تا حدودی کاملا عصبانیتش عادیه کاش میتونست کنترل کنه خشمشو

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی
1167

اسی جان شوهرت خیلی اغراق آمیز رفتار کرده. منم یبار ساعت یازده اومدم .البته مجردم.سابقم هم جالب نیست

فقط یه کشیده خوردم و تامام.

با این اوصاف تو خونه شوهر هم بدتره وضعیت

زندگی یک فهم است، فکر زنجیر کنی یا پرواز، درهمان خواهی ماند
1220