2733
2734
عنوان

درد عکس رنگی رحم

565 بازدید | 25 پست

سلام دوستان، من چند روز پیش عکس رنگی رحم انجام دادم، چون خودم قبل عکس مطالب زیادی درموردش خونده بودم و کمی هم استرس داشتم اومدم بگم خیلی راحت بود استرس نداشته باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید عکس رنگی رو کی و چرامیگیرن؟

هرکس برای دلیلی دکتر براش عکس تجویز میکنه،  من بعد از یک سال نیم اقدام و آزمایش خوبه خودم و همسرم باردار نشدم دکتر هم نوشت عکس رنگی رحم بگیرم که نکنه لوله ها چسبندگی داشته باشه و علت عدم بارداری این قضیه باشه،  بسته به اینکه چند روز پری طول میکشه دو تا سه روز بعد از پاکی عکس میگیرن

2731
هرکس برای دلیلی دکتر براش عکس تجویز میکنه،  من بعد از یک سال نیم اقدام و آزمایش خوبه خودم و همس ...

خیلی ممنون 

من خیلی فکرم درگیر عکس رنگی بود

که بدونم چیه

‏مرگم باد اگر دمی کوتاه آیم از تکرار این پیش‌ پا افتاده‌ترین سخن که : دوستت دارم ...❤️ احمد شاملو
خیلی ممنون  من خیلی فکرم درگیر عکس رنگی بود که بدونم چیه

من خیلی درمورد دردش مطالب مختلف خونده بودم اکثر دوستان نی نی سایتی میگفتن درد شدید داره یه عده کمی هم میگفتن درد کم داره من رفتم دیدم چقدر راحته گفتم بیام تجربه مو بگم

2738
من خیلی درمورد دردش مطالب مختلف خونده بودم اکثر دوستان نی نی سایتی میگفتن درد شدید داره یه عده کمی ه ...

ممنون از دراختیار گذاشتن تجربتون🌹

منم تویه تاپیک خوندم درد داره

‏مرگم باد اگر دمی کوتاه آیم از تکرار این پیش‌ پا افتاده‌ترین سخن که : دوستت دارم ...❤️ احمد شاملو
ممنون از دراختیار گذاشتن تجربتون🌹 منم تویه تاپیک خوندم درد داره

شاید برای افراد مختلف مقدار دردش فرق کنه، من هر لحظه منتظر بودن دردم بگیره ولی اصلا هیچ دردی نداشت، از خانمی هم که انجام میداد قبلش درمورد دردش پرسیدم گفت دستگاهشون دیجیتالی هست و خودشونم کار بلدن درد نداره، واقعا درست گفت اصلا درد نداشت

شاید برای افراد مختلف مقدار دردش فرق کنه، من هر لحظه منتظر بودن دردم بگیره ولی اصلا هیچ دردی نداشت، ...

سلام 

ببخشید ی سوال داشتم

دکترتون گفت چقدر بعد از عکس رنگی احتمال بارداری هست؟ 

سلام، من مرکز رویان رفتم تشکیل پرونده دادم تا متوجه بشم چرا باردار نمیشم اونجا تمام آزمایشات از جمله همین عکس رنگیو میگن انجام بدید بعد همه ازمایشاتو میبینن و نظرشونو میگن، درواقع دکترم اصلا از احتمال بارداری بعد از عکس صحبتی نکرد چون منتظره کل جواب ازمایشاتو پیشش ببرم و نظر بده ولی من خودم خیلی از نظرات دوستانو خوندم که میگن تا سه ماه بعد از عکس رنگی خیلی ها باردار شدن البته اونایی که خودشون و همسرشون مشکل اساسی نداشتن

ممنون از توضیح کاملی که دادین انشاالله زود دامنتون سبز میشه برای منم دعا کنید

خواهش میکنم عزیزم، ان شالله هردومون بزودی مامان بشیم،  من اگه بعد از عکس باردار شدم میام میگم شاید کمکی بشه به بقیه

2706