2726
عنوان

رابطه بعد از زایمان (خانومایی که زایمان کردن ففط)

| مشاهده متن کامل بحث + 1256 بازدید | 83 پست
معاشقه آره.  چون باید رابطه بین زن و مرد حفظ بشه.  ولی واقعا نمیدونم از کی کامل باشه . هرک ...

من دکترم گفت بعد ۴۰ روز اکترا همینو مبگن

خداياااي من شکرت بابت کنجدم    ...خانوماي گل واسه سلامتش یه صلوات بفرستين

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۳۵ روزه

چون طبیعی نبودم نمیتونم چیزی بگم ولی خودتون حس میکنین جای بخیه تون زخمتون خوب شده دست میزنین درد نمیکنه اگه نه دلی از عزا دربیارین شاید اولش درد داشته باشه ولی اونم خوب میشه😘

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
میدونی عزیزم من اهل شعار دادن نیستم زندگی همش اون نیست نصفش اونه نباشه اون نصفه دیگه میلنگه

اتفاقا منم اهل شعار دادن نیستم

بالاتر نوشتم منم بعد پنج ماه 

هیچ جای رابطه ما نلنگید

هیچ جای همسر هم نلنگیده!

فقط این وسط نمیشه قانون کلی داد

دست تنها بودن و بچه اول و خیلی چیزای دیگه میتونه باعث تاخیر در شروع رابطه باشه بعد از زایمان

پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...
انگار اونم دیگه میلی به رابطه زیاد نداره چیکار کنم خوب🤔بهش بگم بیا بوووووووووق😂😂😂😂😂😂😂

آره دیگه ترغیبش کن چه اشکالی داره اونوقت ببین چقدر رفتارش عوض میشه.

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

من شوهرم از همون دوسه روز اول حسش بهم بیشتر شد چون هم خوشحال بود هم علاقش بیشتر شد. هرکی یه جوره دیگه شایدم بعضیا نیاز به هل دادن دارن،کلا تو زندگیشون

احه اون شبا زودتر از من میخوابه بعدم احساس میکنم دیگه مثل قبل دوستم نداره تمام زندگیش شده دخترمون زیاد محل به من نمیذاره 

من شوهرم از همون دوسه روز اول حسش بهم بیشتر شد چون هم خوشحال بود هم علاقش بیشتر شد. هرکی یه جوره دیگ ...

آره عزیزم آدم باید هر. دو  رو در نظر بگیره شاید یکی علاقه ای نداشته باشه ولی یکی دیگه داشته باشه .اصلا بد نیست زشت نیست مردی که دوست داره با زنش رابطه داشته باشه هوس باز نیست.جزئی از زندگی جزئی از عشق بین زن ومرد

2706