2726
عنوان

رابطه بعد از زایمان (خانومایی که زایمان کردن ففط)

| مشاهده متن کامل بحث + 1256 بازدید | 83 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیچاره شوهرها اینطوری از زندگی زده میشن از بچه بدشون میاد نکنین این کارها تقریبا بعد چهار هفته مشکلی ...

همه زندگی که این حرفا نیست

مردی که با نبود رابطه زده بشه به درد هیچی نمیخوره

پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...

اول برو دکتر بعد از ۴۰ روز معاینه شو اگه گفت مشکلی نداری رابطه داشته باش

من که تا چند ماه اصلا رابطه ی کامل نداشتیم خواهر برادری بودیم😁😁😁

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728

کسایی که میگن چندماه نمیشه واقعا یه آقا مگه میشه نخواد اصلا تو کفش نباشه اگه نباشه حتما مشکلی هست یه جای کار میلنگه🤔🤔🤔🤔

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
وای سر بچه دومم هر ۱۵ روز خونریزی داشتم تا ۶ ماه نمیدونستم

منم وقتی خونریزیم طولانی شد رفتم دکتر اون بهم گفت،

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
طبیعی بودی؟درد نداشتی؟ یا ضرری نمی زنه به بدن

سزارین بودم 10 امم پاک شدم اصلا لک و خونریزی نداشتم  2-3بعدشم نزاشتم بکشه .خسته شده بودم😂😂😂

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
بیچاره شوهرها اینطوری از زندگی زده میشن از بچه بدشون میاد نکنین این کارها تقریبا بعد چهار هفته مشکلی ...

انگار اونم دیگه میلی به رابطه زیاد نداره چیکار کنم خوب🤔بهش بگم بیا بوووووووووق😂😂😂😂😂😂😂

همه زندگی که این حرفا نیست مردی که با نبود رابطه زده بشه به درد هیچی نمیخوره

میدونی عزیزم من اهل شعار دادن نیستم زندگی همش اون نیست نصفش اونه نباشه اون نصفه دیگه میلنگه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2706