1232
1226
عنوان

رابطه بعد از زایمان (خانومایی که زایمان کردن ففط)

| مشاهده متن کامل بحث + 1229 بازدید | 83 پست
معاشقه آره.  چون باید رابطه بین زن و مرد حفظ بشه.  ولی واقعا نمیدونم از کی کامل باشه . هرک ...

من دکترم گفت بعد ۴۰ روز اکترا همینو مبگن

خداياااي من شکرت بابت کنجدم    ...خانوماي گل واسه سلامتش یه صلوات بفرستين

رژیم حضوری ورژیم اینترنتی

درمان چاقی موضعی با دستگاه (ویژه خانم ها)

رژیم درمانی برای:

چاقی- دیابت - کبد چرب- افزایش چربی خون

رژیم بارداری- رژیم شیردهی- تخمدان پلی کیستیک

کلیک کنید

۳۵ روزه

چون طبیعی نبودم نمیتونم چیزی بگم ولی خودتون حس میکنین جای بخیه تون زخمتون خوب شده دست میزنین درد نمیکنه اگه نه دلی از عزا دربیارین شاید اولش درد داشته باشه ولی اونم خوب میشه😘

1156
میدونی عزیزم من اهل شعار دادن نیستم زندگی همش اون نیست نصفش اونه نباشه اون نصفه دیگه میلنگه

اتفاقا منم اهل شعار دادن نیستم

بالاتر نوشتم منم بعد پنج ماه 

هیچ جای رابطه ما نلنگید

هیچ جای همسر هم نلنگیده!

فقط این وسط نمیشه قانون کلی داد

دست تنها بودن و بچه اول و خیلی چیزای دیگه میتونه باعث تاخیر در شروع رابطه باشه بعد از زایمان

در انتظار فرصت عمری تباه کردم؛ فرصت جوانیم بود من اشتباه کردم
انگار اونم دیگه میلی به رابطه زیاد نداره چیکار کنم خوب🤔بهش بگم بیا بوووووووووق😂😂😂😂😂😂😂

آره دیگه ترغیبش کن چه اشکالی داره اونوقت ببین چقدر رفتارش عوض میشه.

1213

من شوهرم از همون دوسه روز اول حسش بهم بیشتر شد چون هم خوشحال بود هم علاقش بیشتر شد. هرکی یه جوره دیگه شایدم بعضیا نیاز به هل دادن دارن،کلا تو زندگیشون

احه اون شبا زودتر از من میخوابه بعدم احساس میکنم دیگه مثل قبل دوستم نداره تمام زندگیش شده دخترمون زیاد محل به من نمیذاره 

وزن شروع 80.      حالا 70.       وزن هدف 63 این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید.
من شوهرم از همون دوسه روز اول حسش بهم بیشتر شد چون هم خوشحال بود هم علاقش بیشتر شد. هرکی یه جوره دیگ ...

خوش له حالتمن اصلا حس نمیکنم دوستم داشته باشه

وزن شروع 80.      حالا 70.       وزن هدف 63 این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید.
من شوهرم از همون دوسه روز اول حسش بهم بیشتر شد چون هم خوشحال بود هم علاقش بیشتر شد. هرکی یه جوره دیگ ...

آره عزیزم آدم باید هر. دو  رو در نظر بگیره شاید یکی علاقه ای نداشته باشه ولی یکی دیگه داشته باشه .اصلا بد نیست زشت نیست مردی که دوست داره با زنش رابطه داشته باشه هوس باز نیست.جزئی از زندگی جزئی از عشق بین زن ومرد

1167
احه اون شبا زودتر از من میخوابه بعدم احساس میکنم دیگه مثل قبل دوستم نداره تمام زندگیش شده دخترمون زی ...

معمولا وقتی بچه میاد زندگی کلا عوض میشه مسئولیت ها بیشتر میشه اگر مقاله های دکترهای روان شناس رو بخونین نوشته تو دوره بعد زایمان مردها احساس تنهایی میکنن احساس میکنن از زناشون دور شدن بچه رو بینشون میبینن که اجازه نمیده باهم باشن.پس باید بیشتر حواستون به همسرتون باشه خیلی بیشتر از قبل.چه اشکالی داره شروع کننده رابطه شما باشین 

1241