1232
1226
عنوان

دیشب تولد نامزدم بود وقهر بودیم وهمه فهمیدن...

| مشاهده متن کامل بحث + 12779 بازدید | 330 پست
اگه مرده بود صداش دراومده بود تاالان.....کاشکی مرده بود

😐😐😐ولش کن پس زنگ نزن بهش

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر خوشگلم  لحظه شماری میکنم برای گرفتن دستات عشق من  
میگم ولی خدایی شوهرت خیلی آقاس درهرصورت تقصیر شوهرم باسه و من بزنمش میزنه کتلتم میکنه اون نشسته تو ...

میدونم حق دارین.من اصلا کار خودمو تایید نمیکنم و اصلا نمیگم کار درستی کردم و اینکه حرفات کااااملا درسته و رو حرف حق نمیشه حرفی زد ممنونم بابت وقتی که گذاشتی وحرفای کاملا عاقلانه ای که زدی

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

استارترنه به اون گریه کردنت نه به اون زدنت  من اگر مرد بودم منو می زدی طلاقت میدادم دیونه ای مگ ...

میدونم خیلی اشتباه کردم شوهرمم دیروز گف هشتاد درصد تقصیرا گردن منه ولی بیست درصد باقی گردن توعه ک به جااینکه اوضارو آروم کنی بدتر کردی ودست بزن داشتی،ولی ازش خیلی بی حرمتی دیدم خیلی خوردم کرد دست خودم نبود

1156
واااا ... چ وحشتناک !!! الان اگه بلایی سر خودش اورده باشه چی ؟ چرا زودتر ب خانواده ش اطلاع ندادی .. ...

کسی که کمبود داره خودکشی میکنه هیچوقت نمیگن که زنش کشت،

ولی این حرفت درسته که آدما بعد مرگشون عزیز میشن و مطمئنم چیزیش بشه همه خانوادش که تاحالا طرفدارم بودن تبدیل میشن به دشمن ولی اون شرایط و دشمنی کردنشون خیلی بهتر از تحمل الان خودشه

هرچقدر اوضاع حاد باشه،زدن و سیلی و این چیزا یه سری حرمت‌ها رو میبره فردا روزی اگه اون روت دست بلند ...

چهارسال دوست بودیم یکسالم تو عقدیم میدونم تا چه حد دوسم داره اگه فقط مریض شم حالش بد میشه عین پروانه دورم میگرده تا حالم خوب بشه همه جوره هم هوامو داره هیچوقت پشت سرم هرقدرم بد باشم به خانوادش حرفی نزده.....تنها مشکلش عصبی بودن وقهر کردنش جلو بقیه اس

1233
چیکار کردی که آروم شده؟لطفا بمنم راهکار بده

اوایل حرص میزدم قهرمیکرد مث شما  بهش میتوپیدم که چراااا قهری و..... حتی چن بارم اشتباه کردم به خانوادش گفتم 

اونم دیده بود نقطه ضعفمو هرچی میشد قهر میکرد من کوتاه بیام 

یه روز قهر بود گفتم ببین تا الاااان قهر کردی کوتاه اومدم افتادم دنبالت برا آشتی اما دیگه تا عمر دارمم قهر کنی برام مهم نیس 

انگار فهمید دستش برام رو شد و دیگه قهر نتیجه نمیده تموم کرد 

شمام باید طوری رفتار کنی درمقابل قهرش که انگار ن انگار

مطمئن باش ج میگیری

1167

ژیلا جون تا چندتا صفحه خوندم😳

منم شرایط تو رو داشتم حتی خیلی خیلی خیلی بدتررررر

نمیدونم چی بگم.....

وقتی خودم این شرایط رو داشتم و الانم فقط خودمو داغون کردم با تحمل کردنم.

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست.بی خیالی سپر هر درد است😢پس میخندم 😃آنقدر میخندم 😂که غم از رو برود😘
اوایل حرص میزدم قهرمیکرد مث شما  بهش میتوپیدم که چراااا قهری و..... حتی چن بارم اشتباه کردم به ...

توام شرایطتت دقیقا مث من بوده....شوهرت چن سالش بود اون موقه؟

1241