1232
1247

یازده ماهه ک تو عقدم،نامزدم باوجود اینکه عاشقمه ودوسم داره یه اخلاق خیلی بد داره اونم اینکه سرچیزای الکی عصبی میشه....وقتیم عصبی میشه هیچ حرف زشتی به زبون نمیاره اما قهر میکنه وجلو همه معلوم میکنه قهریم،دیشب تولدش بود باز سر یه چیز بیخود قهر کرد،شب خواستیم با خانوادم سورپرایزش کنیم رفتم خونشون مثلا خواستم کسی متوجه نشه گفتم سلام عزیزم تولدت مبارک!

روشو ازم برگردوند منم با صدای بلند گفتم نشنیدی بهت سلام کردم آروم سلام کرد ورفت نشست رو یه مبل تک نفری.....

چه مرد لوسی 😶😶

وقتی گفتی                                                        من نمیتونم تورو انقدر زیبا ببینم  نمیتونم ببینم انقدر زیبا شدی و توی نگاه  بقیه  زمانی که نگاهت میکنن  تحسین و تحت تاثیر قرار گرفتن من واقعا نمیدونم باید چه غلطی بکنم  تا تو رو دور از نگاه بقیه نگه دارم  چیکار باید بکنم  تاتو فقط  مال من باشی  چیکار باید بکنم  تا بقیه نگاهت نکنن                                    ومن  قلبم شکست گفتم یعنی اینقدر بی اعتماد هستی اما  تنها تونستم بگم  تو قلب ❤منو داری و  قلب من  هیچ  وقت  برای کسی  جز تو نخواهد بود  💕            ونگاه اش فقط بهم گفت که عاشقم نه بی اعتماد بهم 

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

1156

هی خانواده ها نگامون میکردن....البته قبلش تو خونه گفته بودم ب مامانمینا ک نامزدم بخاطرچی باهام قهر کرده اونام نتونستن کنسل کنن چون قبلا تدارک دیده شده بود وبا خانوادش هماهنگ شده بودن

1221

چه لوسه😂😂😂😂😂

مطمئنم روزی میای بغلم عزیز دلم .اونروز بهترین روز من و پدرته😍😍😍 بیا که زندگیمون رنگ و بوی تازه ای بگیره عشق مامان💋💋💋ولی یادت باشه من هنوزم عشق اول و اخره پدرت هستماااااا😄😄😄فقط محض یاداوری گفتمممم👶👶👶

با اجازه استارتر ببخشبدكسي كاربر holoooميشناسه !؟؟؟ك واسه رحمتي تبليغ ميكرذ؟؟؟يعني راس ميگفت ك همچين دعانويس هست يان؟؟؟

كارم خيلي گيره مرگ وزندگي  بهش  پول داده بودم واسم باطل السخر بگيره ازش نميدونم راس كفت انجامش داد يا دروغ بخدا اون پولو با هزار بدبختي جور كرذم😔اوضام خيلي بده😔 اي خدا چ جوري اون جادو باطل كنم هيچ پولي ندارم😔خدايا كاش راس گفته باشه ك باطلش كرذه😔تورخدا اگ كسي خبر داره ازش بهم بگ

1167

بعدش پنج دیقه که نشستیم برادرشوهرام صدام زدن رفتم اتاق گفتن چرا انقدر سردین باهم؟ یکم فضارو گرم کنین مثلا تولده....تا خواستم حرف بزنم بغضم ترکید وگریه کردم

1241