2410
2553
عنوان

خانمهای وارد به تعبیر خواب....

54 بازدید | 9 پست

مجدد تاپیک زدم چون جواب نگرفتم هنو🙈

میشه کسی این خوابو تعبیر کنه؟

خواب دیدم ی خونه ای هستیم که برام آشنا نبود

بعدش من توو یکی از اتاقاش هستم و نوزاد یکی از فامیلهای دورمون توو اون اتاق (حالا توو واقعیت اون فامیلمون نوزاد نداره بچش بزرگ) 

بعدش من این بچه رو بغل کردم بخوابونم مادرش براش شیر گذاشته بود دادم بخوره بعد که خورد یهو بچه کوچیک نوزاد حالا یا مثلا چند ماهه  بهم گفت برام قرآن بخون😥

بعدش من براش قرآن خوندمو اونم خوابید....

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما باردار میشی

یا خدا

نگووو

مجردم😐😐😁

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
2720
یه چیزی درست کن یا حلوا شله زرد با دست خودت بده به اون خانمی ک دیدی بچش تو بغلت بوده

خیلی نسبتش دورِ

تاحالا حتی ندیدمش

عروس یکی از فامیلهای دورمون

یا خدا نگووو مجردم😐😐😁

من نمیدونم  دقیقا تعبیرش چیه ولی صددرصد خیره چون قرآن دیدی .حالا چه سوره ای یا چه آیه ای میخوندین؟اگه بدونین فک کنم بتونین تعبیرشو بفهمین

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود
من نمیدونم  دقیقا تعبیرش چیه ولی صددرصد خیره چون قرآن دیدی .حالا چه سوره ای یا چه آیه ای میخوند ...

گمونم توحید و کوثر و حمد

دو تا از این  ۳تا

2714
عه پس در اینده که شوهرکردی میشی😀😃😄😂

😂😂😂😂