1421
1389
عنوان

خانمهای وارد به تعبیر خواب....

51 بازدید | 9 پست

مجدد تاپیک زدم چون جواب نگرفتم هنو🙈

میشه کسی این خوابو تعبیر کنه؟

خواب دیدم ی خونه ای هستیم که برام آشنا نبود

بعدش من توو یکی از اتاقاش هستم و نوزاد یکی از فامیلهای دورمون توو اون اتاق (حالا توو واقعیت اون فامیلمون نوزاد نداره بچش بزرگ) 

بعدش من این بچه رو بغل کردم بخوابونم مادرش براش شیر گذاشته بود دادم بخوره بعد که خورد یهو بچه کوچیک نوزاد حالا یا مثلا چند ماهه  بهم گفت برام قرآن بخون😥

بعدش من براش قرآن خوندمو اونم خوابید....

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
حتما باردار میشی

یا خدا

نگووو

مجردم😐😐😁

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

یه چیزی درست کن یا حلوا شله زرد با دست خودت بده به اون خانمی ک دیدی بچش تو بغلت بوده

خیلی نسبتش دورِ

تاحالا حتی ندیدمش

عروس یکی از فامیلهای دورمون

1432
یا خدا نگووو مجردم😐😐😁

من نمیدونم  دقیقا تعبیرش چیه ولی صددرصد خیره چون قرآن دیدی .حالا چه سوره ای یا چه آیه ای میخوندین؟اگه بدونین فک کنم بتونین تعبیرشو بفهمین

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهم صلی علی محمد وال محمد
من نمیدونم  دقیقا تعبیرش چیه ولی صددرصد خیره چون قرآن دیدی .حالا چه سوره ای یا چه آیه ای میخوند ...

گمونم توحید و کوثر و حمد

دو تا از این  ۳تا

عه پس در اینده که شوهرکردی میشی😀😃😄😂

😂😂😂😂

1394