2733
2734

سلام دوستان سوالم شخصیه کسی روندارم که این سوالموبتونه جواب بده گفتم شایداینجاکسی بدونه دیشب خواهرم بهم گفت وقتی رابطه جنسی روداشتیدبعدرابطه بایدبری حموم کنی بعدبیای به بچت شیربدی میگه تواون دنیاپسرت می یادواست وبهت میگه مامان چراتونجس بودی وبه من دست زدی چرامامان حالاخیلی عذاب وجدان گرفتم بعدنمیتونم بعدرابطه برم حموم چون من باخانواده ی شوهرم زندگی میکنیم خجالت میکشم نصف شب برم حموم ولی شنیدم اگه وضوبگیری وبهش شیربدی اشکال نداره حالالطف کنیدکسی که جواب سوالمومیدونه جواب بده

غم های من ازاینجاشروع شدهمش هفت سال بودم روزی که پدرم منوگذاشت وتاابدرفت فقط باچشام نگاه میکردم همه گریه میکردن جزمن نمیدونستم چی شده بابچهابازی میکردم مدت هاگذشت ومن فکرمیکردم بابام رفته مسافرت یروزی رفتم سراغ مامانم وگفتم مامان پس چرابابام نمی یادازمسافرت دیگه مارومیخواد؟مادرم اشک توچشاش جمع شدگفت بابات دیگه رفت تواسمون دیگه هم نمی یادمنم رفته روپله هانشستم هوابارونی بودیادمه به اسمون نگاه کردم به خداگفتم اخه خداچراباباموازم گرفتی هنوزازش سیرنشدم باباموخوب نشناختم چجوری برم مدرسه ودوستام باپدراشون روببینم ولی من بدون پدراون روزکلی گریه کردم وفهمیدم دیگه بابام رفت کسی که بمیرددیگه برنمیگرددواین قصه ی غمناک بچگیم 😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین کارت حروم نیست ولی لااقل تیمم کن ب جا غسل

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2738

خواهرت مگه اون دنیا رو میشناسه و زندگی کرده؟ هرچند از کسی دیگه شنیده .... ولی فکر کن واقعا کی از اون دنیا خبر داره...! 

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
2706