2726

ویدیو گرامم اصلا وصل نمیشه موبوگرام زدم ولی اونم برا فعالسازیش باید رمزی رو که به ویدیو گرام فرستاده رو بزنم.چیکا کنم😠😠😠😠

ممنون میشم یه صلوات برا حاجتم بفرستی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون جایی که زده کد زیرش زده ارسال کد به صورت اس ام اس ا ونو بزن پیام میاد به اون خطی که اکانت ساختی 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2728
ای وای منم ت طلاییم غیب شده چجوری چی نصب کنم؟ 

برو گوگل پلی سپر ایمنیش غیر فعال کن دوباره تل نصب کن

من همین کار و کردم

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
بیشتر توضیح میدی من زیاد سر در نمیارم

برو گوگل پلی سه خط بالاش داره اونو بزن بعد برو رو تنظیمات زده سپر ایمنی اونو غیر فعال کن

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
بیشتر توضیح میدی

من رفتم قسمت تنظیمات گوشی بعد قسمت جستجو نوشتم سپر ایمنی بعدشم غیرفعالش کردم .منم اینو تو نی نی سایت شنیدم انجام دادم بعد تل نصب کردم

طوری راجع به دیگران قضاوت نکنید که وقتی خلافش ثابت شد شرمنده شید😉
2706