2733
2739
عنوان

خانما بیاین ببینین چه شوهر خوبی دارم چه کادویی بهم داده

| مشاهده متن کامل بحث + 1183 بازدید | 49 پست
طلاق بگیرم برم کجا سر بار بابای مریضم بشم؟که یه گونی قرص داره و هر روز دکتره و بزور خرج ابجیامو مید ...

نه هزیزم منظورم طلاق نبود منظورم اینه که دیگ بهش توجه نکن خودت برای خودت مهم باش همین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سعی کن کمتر بهش فک کنی ،توکلت از دست نده ،روح وروانت  داغووون کردی دختر😫

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

بفکر خودت باش بخاطر خودت و بچه ات  اون  به یه مامان شاد  و سالم نیاز داره میدونم سخته خیلیم سخته ولی ببین شوهرت بفکر خودشه توجرا این وسط زجربکشی توهم بفکر خودتو بچت باش

به امید اون روزی که دنیا بیایی و من محکم تو آغوشم بگیرمت و بیاد تمام لحظاتی که منتظرت بودم گریه کنم.فرزندم.
2738

عزیزم مادر منم سر همین فکر و خیال و اینا میگفتن ام اس ذاره البته تشخیص اشتباه بوذ 

اما خواستم بگم هیچ چیز تو این دنیا ارزش نداره که بخوای خودتو از نعمت زندگی کردن محروم کنی

هنوز که هنوزه مادرم همونه که هست

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

منم مشکل قلبی پیدا کردم بعد از ازدواجم.سپردمش به خدا هم خودشو هم خانوادشو که منو به این روز انداختن.به جایی رسیدم که شبا وقتی میخوابم اشهد خودمو میگم و چشم می بندم چون میترسم تو خواب سکته کنم.

یگانه جانم دختر گلم خانم ناز چرا با خودت اینجوری می‌کنی؟عزیزدلم فدای تو بشم به فکر سلامتت باش خودتو اذیت نکن. آروم باش عزیزم . نه خودت رو اذیت کن نه همسرت رو نه فرزند گلت رو. عزیزم پیگیر درمانت باش به فکر آینده ات باش. پاشو صلوات بفرست امیدت به خدا باشه جانم. فکرهای الکی رو بزار کنار. سعی کن به خودت مسلط باشی تا زودتر حالت بهتر بشه. عزیزم کسی رو مقصر بیماری خودت ندون. اتفاق هست و پیش میاد. پاشو دخترم پاشو که زندگی حالا حالا ها ادامه داره و با خون دل خوردن فقط جوونیت رو هدر میدی. پاشو نازنین امیدت به خدا باشه. 

دیونه شدم وقتی تاپیکتو خوندم هیچ مردی ارزش اینکه براش غصه بخوری ندار توالان خودتو به خاطرهمسرت مریض کردی اون احمق الان براش مهم هست نکن ک*ون لق شون کرده 😭😭😭😭

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
2706