2737
2734

وقتی خونوادش بهش زنگ میزنن برای هر کاری نه نمیتونه بگه و اب دستشه باید بزاره زمین بره کارشون بکنه

مثلا امروز پدر بزرگش بیمارستان بود و پدرش زنگ زد گفت برو بمون پیش پدر بزرگ من دستم بنده...

اینم بگم اینا شاید 30 تا نوه هستن

کلا هر کاری...

درصورتی که قبل ازدواج من گفته بودم بهش بزرگترین دلیل من برای ازدواج با تو اینه که شما چهارتا پسرین و نباید به تو کاری داده بشه چون بقیه میتونن انجام بدن از اون طرف هم من تک فرزندم..

من کلی خواستگار تک پسر پولدار داشتم که فقط به خاطر اینکه من و شوهرم پیش خونوادم باشیم ردشون کردم 

الام ایبین از تک پسر برای من بدتر شده

با تک پسر ازدواج میکردم دردسر داشت ولی میدوستم مالی هم میرسن ولی اینجوری فقط دردسرش مونده و کلی مزاحمت بدون یه قرون کمک مالی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا چه شرطی!!!!

نباید به تو کار داشته باشن یعنی چی خونوادشن بابا

قبول دارم به شما هم باید برسه و تایم بزاره ولی حرفت جالب نیست

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
اشتبا کردی دیگع خواهر من خواستگار پولدار تک فرزند مثل گنجه فردا همچی بهش میرسید بد بود مگه

من به خاطر خونوادم که پیششون باشیم رد کردم گفتم اونجوری هی باید برم پیش پدر مادر پسره.... 

من به خاطر خونوادم که پیششون باشیم رد کردم گفتم اونجوری هی باید برم پیش پدر مادر پسره.... 

این شرطتت رو با هیچکدوم از تک فرزندای پولدار مطرح نکردی؟

واس سلامتیه نی نیم صلوات بفرست🤗البته حلالم کن ک ازت اینو میخام