2726

من پارسال وقتی پسرم سه سالش بود گذاشتمش مهد سه چهارروزی رفت مهد اما دیدم ازروزپنجم مربیش زنگ زده ومیگه پسرت شیطنت میکنه  به عنوان مثال به سیم ودم دستگاه کامپیوترمون دست میزنه یخچال خوراکی داریم یکی دوبار بهش گفتبم فقط حق داری روزی یکی برداری همه بچه ها رعایت میکنن اما پسرشما سرهرساعت میره سرخوراکیا یا خوراکیایی که دست بچه هاس روورمیداره سرکلاس نقاشی نمیشینه همش میره دنبال بازی قابل کنترل نیست بهتره براش مربی خصوصی بگیری من حتی نگران شدم که یعنی اینقدر شلوغه نکنه بیش فعال باشه گفت نه ما اینجا بچه بیش فعال داریم بعید میدونم بیش فعال باشه چون ازدستوراتمون پیروی میکنه واهل فحش وکتک کاری نیست کلا باتشویق واینا حرف گوش میده بچه های بیش فعال کارهای خطرناک میکنن حرف گوش نمیدن واینا وتوصیه کرد حتما براش مربی خصوصی بگیر تا همه چی روباتشویق وازروش محروم کردن بهش اموزش بده گفت اگه مربی خصوصی نگیری ممکنه توپیش دبستانی هم ازاین شیطنتا وشلوغیا بکنه واونوقت پذیرشش نمیکنن ومنم براش مربی خصوصی نگرفتم کلا نذاشتم بره مهد الان پسرم ۴سالشه خیلی نگران حرفای اون مربی هستم چون ازسال دیگه که ۵سالش میشه باید بره پیش دبستانی نکنه بخاطر این شیطنتاش پذیرشش نکنن عجیب فکرم درگیره این قضیس بنظرتون کاردرستی کردم پسرمو توخونه نگه داشتم ونذاشتم بره مهد؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه کار خوبی نکردی 

مهد هم کار خوبی نکرد که به شما گفت نیارینش

اونجا بچه های دیگه رو می‌دید یاد  میگرفت کم کم 

به نظرم اونا کوتاهی کردن و به اندازه کافی وقت و انرژی نذاشتن براش، هنوز یه هفته نشده بود... معمولا تا شش هفته شاید طول بکشه که بچه عادت کنه

اگه موقعیتش داری ببر یه مهد دیگه باهاشون صحبت کن ببین نظرشون چیه

دستمو ول نکن🤲🏻
2728

وا ببخشید بیخود کرد بچه ۳ سالس اونم پسر بچه پیرمرد ۹۰ ساله نیست که قانون حالیش باشه 

اتفاقا خیلیم سالمه بچه ای که شیطنت داره تا جایی که به کسی آسیب نزنه

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
آیا خودتون به حرفهای اون مربی اعتقاد دارین ؟

خب پسرم یمقدار انرژیش زیاده ولی تمرکزش بالاس اگه براش وقت بزارم ساعتها باهام بازی میکنه وحتی دفترنقاشیشو میاره میگه مامان برام نقاشی بکش وخودشم رنگ امیزی میکنه 

بابا این مربیا همه چیز رو بزرگ میکنن چرا پذیرش نکنن تااسم پول بیاد همه کاری واست میکنن نگران نباش از بچه 4ساله چه انتظاری داری الان بزرگتر شده حتما حرف گوش میده

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
بابا این مربیا همه چیز رو بزرگ میکنن چرا پذیرش نکنن تااسم پول بیاد همه کاری واست میکنن نگران نباش از ...

من فقط میترسم تودوران مدرسه واموزش به مشکل بخوره وگرنه حرفای شماروقبول دارم اخه بچه سه ساله مالکیت نمیدونه یعنی چی که انتظارداره به خوراکیای بچه های دیگه دست نزنه یا اجازه بگیره

اول اینکه مربی بی حوصله ای بوده و به نظرم بی تجربه چون این مواردی که گفتی اقتضای سنه بچه سه ساله هست به خصوص که تازه وارده اون محیط شده و قوانینو نمیدونه و به زمان احتیاج داره متاسفانه بعضا مربی های مهد برای راحتی کارشون پذیرش جدید سعی میکنن نداشته باشن حالا به بهانه های مختلف از سر باز میکنن 

من فقط میترسم تودوران مدرسه واموزش به مشکل بخوره وگرنه حرفای شماروقبول دارم اخه بچه سه ساله مالکیت ن ...

اصلا نگران نباش مطمئن باش شلوغ تر از بچه شماهم در مدرسه بچه هایی خواهند بود که مال شما به چشم نیاد بعدم بعضی از این مهدها بخاطر پول بیشتر اولیا رو این جور نگران میکنن

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
اصلا نگران نباش مطمئن باش شلوغ تر از بچه شماهم در مدرسه بچه هایی خواهند بود که مال شما به چشم نیاد ب ...

جدی عزیزم واقعا ازت ممنونم خداکنه همینطورباشه 

2706