2726
عنوان

IVf های موفق سوال داشتم

232 بازدید | 12 پست

سلام شبتون بخیر

خانوم گلا من الان تو سیکل آی وی افم..میخواستم ببینم چه چیزهایی خوردین تو این مدت که تخمکهای با کیفیتی داشته باشین

لا حول ولا قوته الا بالله......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی خودتون تجربه نکردین؟

عزیزم ی سیکل ای وی اف از شروع دارو ها تا انتقال چقدر طول میکشه؟

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2728
یعنی خودتون تجربه نکردین؟

چرا اما تو سیکل ای وی اف نبودم عزیزم 

ولی تخمک های خوبی میده من بددن دارو همش تخمکام ۲۰ ۱۸ اینطوراس 

از روز ۷ پریودی یه قاشق مرباخوری عسل با سیاهدونه 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
ژل رویال خوردن فولیک اسید 

این ژل رویال چیه؟

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
آره عزیزم من شنبه به امید خدا پانکچر دارم..پرگووریس دور ناف و ستروتاید رو بازو

سلام

میشه راهنماییم کنی برای دفعه دوم که میخوام انتقال بدم آیا دوباره آزمایش خاصی انجام میدن؟؟ مثلا عکس رنگی و عمق رحم و ... یا فقط دیگه انتقال میدن؟

میترسم از این آزمایشها خیلی

سلام میشه راهنماییم کنی برای دفعه دوم که میخوام انتقال بدم آیا دوباره آزمایش خاصی انجام میدن؟؟ مثلا ...

نه اصلا نمیگیرن فقط سری اول انجام میدن نگران نباش شاید فقط ازمایش خون هورمونی بگیرن

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين به زودی تیکر بارداری نصب میشود      5ساله منتظرم      4دوره آمپول hmg زدم باردار نشدم بعد از رفتن به مرکز ناباروری و عکس رنگی و کلی آزمایش متوجه سپتوم پدر مادر دار دارم تا الان نه سقط داشتم و نه باردار شدم بلاخره سپتومم رو جراحی کردن و الان حدود 4 ماه میشه 1بار طبیعی اقدام کردم بعد از عمل نشد و قرار ماه بعد آی وی اف کنم...پنج شنبه 16ام آبان پانکچر شدم و فردا 19ام آبان روز یکشنبه انتقال دارم میدونم میشه و باردار میشم ....نشد این ماه باردار نشدم ولی دست از تلاش بر نمیدارم میخوام مجدد وارد سیکل ای وی اف بشم هنوز 3تا جنین دارمبازم نشد باید خراش اندو بدم و 8میل از سپتومم مونده باید عمل کنم