2737
2734
عنوان

سفر با دوقلوها و ناپدری

2313 بازدید | 73 پست

سلام بچه ها . خیلیاتون منو میشناسین و حتی عکسمو دیدین. برای اوناییکه نمیشناسنم میگم. من در ازدواج دومم هستم و از این ازدواج یه دختر ۱۸ ماهه دارم. از ازدواج اولم دو دختر دوقلوی ۱۴ ساله دارم. دوقلو ها پیش باباشونن و فقط اخر هفته ها میان پیش من. رابطشونم با همسر من خوبه یعنی کاری بکار هم ندارن. مشکلی هم ندارن. 

منو همسرم بعد از مدتها پول پس انداز کردن تصمیم داریم که سه تایی با دختر کوچیکمون بریم یه سفر درست حسابی. و اینم بگم که همین یک بارو میتونم سفر برم و حالا حالا ها پولشو نمیتونم ردیف کنم برای سفر بعد. 

حالا چند روزه تو فکرمه یه جوری دوقلوهارم با خودمون ببریم اما از واکنش همسرم نگرانم. نمیدونم خوشش بیاد یا نه. همسرم بینهایت مرد ارام و صبوریه. امکان نداره بهم بی احترامی کنه بگه بچه هاتو نیار ولیکن ممکنه تو دلش نخواد یا راحت نباشه از بودن بچه ها. 

دوقلو هاهم خیلی بچه های باحال و ارومین. فقط سرشون تو موبایل و گردشه. من حساب کردم از نظر مالی برامون بهتره که هر سه بچه رو ببریم. تا اینکه یه بار با همسرم برم و بار دیگه با بچه ها. نه وقتشو دارم نه پولش. 

بنظرتون چجوری بگم به همسرم که دوس دارم دوقلو هام بیان؟ یا غیرمستقیم چطوری بفهمم که خودش چی دوس داره؟

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

آخه ناری.یگو دوقلوها خ دوسدارن با ما گردش برن.حوصلشونم سر رفته

ببین چی میگ

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بنظرم نگو ک میخام بیان

بگو میومدن خوب میشد یجوری بگو ک مثلا فقط نظر اون مهمه

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

عزیییزم 

من همش حس میکردم سنت پایینه ۲۲ ۲۳ سالته 

به نظرم همینجوری خیلی اروم بگو کاش میشد دوقلوها میومدن بعدم ی آآاااااه بکش اگه خودش تعارف زد که خب بگو بیان که اوکی ازش تشکر کن اگه واکنشی نشون نداد یا واکنش منفی داشت که خب دوست نداره دیگه🤔🤔

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
بهش بگو من دوست دارم دوقلوها هم باشن، نظر تو چیه؟

اخه نه نمیاره میگه اوه عالیه 

اما توی فلبشو نمیگه چیه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

اول بگو سفره حسابی یعنی کجا کنجکاو شدم 😎😎😎👀

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
2706