2733
2734

مامانای مهربون بگین این رفتارای بچم با من طبیعیه یا نه؟ پسرم هفت ماهشه. کل شبانه روز پیشش هستم. همسرم نصف ماه ماموریته ولی بچم عاشق باباشه و همیشه پشت سرش گریه میکنه.

۱-وقتی شیر میخوره اصلا بهم نگا نمیکنه بعد همینکه سیر شد سریع روشو اونور میکنه یا اگه بغلم باشه گریه میکنه تا پایین بذارمش.
۲- وقتی مثلا توی اتاق خوابه بیدار میشه گریه میکنه، وقتی من میرم پیشش گریش قطع میشه ولی اصلا به من نمیخنده هرکاری بکنم
۳- وقتی جلوی اینه نگهش میدارم یا دوربین سلفی اصلا روشو اونور میکنه تا منو نبینه. در صورتی که مثلا باباش باشه بهش نگاه میکنه میخنده.
۴- خیلی کم بهم نگاه میکنه و میخنده. درصورتی که با بقیه اینطوری نیست.

قبلا یه تاپیک زدم گفتم بچم منو دوست نداره راه حل بدین. هیچکس جوابی ندارد. خواهش میکنم اینو جواب بدین.

چیکار کنم بچم دوستم داشته باشه من خیلی باهاش بازی میکنم شعر میخونم بوس میکنم ولی انگار نه انگار. تا باباش یا مثلا خالشو میبینه چنان دست و پایی میزنه براشون که نگو

حساس شدين فكر كنم

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

وا چرا.کتکش نزدی ک ازت بدش اومده باشه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706