2726

سلام اطلاعات اولیه رو دارم ، میخوام بدونم واقعا سود داره ؟ کسی نتیجه گرفته ؟

یا مثلا کسی بگه سرکاریه و وقت تلف کرده...؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تجربه ندارم ولی به نظرم ریسکش بالاست چون تو کشور خودمون قانونی نیست دستت به هیچ جا بند نیس. البته خیلی مطمئن نیستم. مثلأ اوریفلیم هم غیرقانونیه ولی داره راحت کارشو میکنه پورسانتم میده

بيت كوين چي خست يكي توضيح بده

ارز دیجیتال که فقط با ثبت نام کردن تو سایتهای مخصوص و الکترونیکی بدست میاد البته قططططططره چکووووونی 

و نیاز به سرمایه اولیه نداره،  در این حد میدونم فعلا

من تجربه ندارم ولی به نظرم ریسکش بالاست چون تو کشور خودمون قانونی نیست دستت به هیچ جا بند نیس. البته ...

نمیخوام بیت بخرم از همین سایتای  استخراج بیت کوین 

اگه با سیستم سخت افزاری میخوای استخراج کنی که خوبه بد نیست ولی اگه از سایتا میخوای استخراج کنی که اصلا نرو سراغش پول همون اینترنتتم در نمیاد عزیزم 

دختر باس حجب و حیا داشته باشه وگرنه پرده که پنجره اتاق منم داره

نمی ارزه البته تو ایران

با این قیمت کارت گرافیکا ک بخوای

پنج تا gtx 1080 ببندی با یه مادربرد خوب و کلی رم میشه حدودا ۴۰ تومن حالا تازه اگه بتونی نتیجه بگیری چون صد در صدی نیس

نمیخوام بیت بخرم از همین سایتای  استخراج بیت کوین

نمیدونم والا🙈🙈 میدونی هرکاری یه سری باگ داره که تا تو کار نره آدم مشخص نمیشه. ولی چون واسه منم جالبه پیگیر تاپیکت هستم😍😍

نمیخوام بیت بخرم از همین سایتای  استخراج بیت کوین

ببینید ماینر یعنی استخراج کننده و ماینینگ یعنی استخراج کردن. در واقع توی ماینینگ شما یک سری پردازش های خیلی سنگین رو انجام میدید که بابت اونا بیت کویین میگیرد و همینطوری که ادامه بدید اگه بتونید یک بیت کویین جمع کنید میشه تقریبا ۷۰ میلیون فک کنم. بیت کویین هم مثله دلار و یورو یه واحده پوله

سیستم سخت افزاری ینی همون ماینر؟ 

آره یعنی سیستم بخری قوی در قبال چیزایی که سیستمت پردازش میکنه به شما بیت کویین یا هر پول مجازی دیگه میده. در واقع شما سیستمت رو داری به اونا اجاره میدی در قبالش بهتون پول مجازی میدن. با این حال باز تو ایران پول همون برق و اینترنت مصرفیشم در نمیاد چه برسه به پول سیستمی که میخری. 

دختر باس حجب و حیا داشته باشه وگرنه پرده که پنجره اتاق منم داره
2706