2737
2734
عنوان

بچه ها من چیکار کنم دیگه تا خدا بهم نی نی بده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1018 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه میای مشهد بیا مطب دکتر محمدرضا شمس تو فرامرز عباسی خیلیا رو باچشم خودم دیدم درمان شدن درمانشم ۶ماه است وبا تحریک عصب کار میکنه هیچ دارویی نمیده وهزینه ویزیت وتحریک عصب باهم۶۵ تومن میشه

امیدوارم از هر راهی که صلاحته نتیجه بگیری

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
2731
اره شمارشو بزار

۰۹۹۰۵۳۸۰۶۹۶ فاطمه بانو هستن زنک بزن بگو وارد گروه مامایی بکن منو بعد نمونه هایی که باروار شدن رو میبینی چقدر زیادنخیلی جاها هم مشکل از اقایون بوده رفع شده

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
عزیزم اگه میای مشهد بیا مطب دکتر محمدرضا شمس تو فرامرز عباسی خیلیا رو باچشم خودم دیدم درمان شدن درما ...

منم برای درمان اومدم مشهد ولی نه پیش دکتر ،پیش امام رضا

قربونش برم زودتر از هر دکتری جوابمو داد

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
۰۹۹۰۵۳۸۰۶۹۶ فاطمه بانو هستن زنک بزن بگو وارد گروه مامایی بکن منو بعد نمونه هایی که باروار شدن رو میب ...

ببخشید میپرسم

ولی میشه بگی هزینه داره یا رایگانه؟؟

2738
منم برای درمان اومدم مشهد ولی نه پیش دکتر ،پیش امام رضا قربونش برم زودتر از هر دکتری جوابمو داد

من واسه عروسیم رفتم امام رضا 

دعا هم خوندم ولیییی

شما اونجا توحرم چیا خوندی جیکارا کردی

ببخشید میپرسم ولی میشه بگی هزینه داره یا رایگانه؟؟

اول عکساتو میراری و ازمایشاتو سوالای مربوطه رو ازت میپرسه یه سری نکات میگه که رعایت کنی بعد اگه نیاز بود دارو مصرف میکنی برات پست میکنه نهایت دویست سیصد الی چهارصد تومنه خیلی کمه عاللللیه یعنی 

مثلا میگن تو پریودی تا پنج روز حموم نرو کاچی بخور بعد حموم همیشه بشین رو اجر داع و خیلی چیزای دیکه که بخاطر رحم سرده خیلیا با رعایت همین نکات ساده باردار شدن چون رحمشون گرم شد و نیاز به مصرف دهرو ندارن یه کانال داره وقتی عصو بشی همه چی توش نوشته که رعایت کنی

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
تحریک عصب جدیده یعنی چجوری چیزی میدونی،،؟

من خودم چندشب پیش انجام دادم

اول بگم اصلا درد نداره

کمرتو روغن میزنه بعد بادکش میکنه بعدم خیلی سطحی تیغ میزنه که برای من کلا سه قطره خون اومد تقریبا مثل این میمونه که یکی پشتت ناخن کشیده باشه

بعدم زیر شکم قسمت رحمو روغن میزنه وبادکش

من برای زانوی مامانم رفتم مطبش که خیلیا رو دیدم نتیجه گرفتن حتی کسایی که میخان آی وی اف کنن قبلش میان اینجا ونتیجه میگیرن

من خودم چندشب پیش انجام دادم اول بگم اصلا درد نداره کمرتو روغن میزنه بعد بادکش میکنه بعدم خیلی سطح ...

نوبتش سخته گرفتنش ولی میتونی نوبت بگیری حضری بهتره

2706