2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری میشه همه میخورن ب نظرت حتی بدغذاها؟

باب ذائقه اون وری ها بیشتر .

من همین مدل ک ایرانی ها درست دارن درست میکنم اما حتما موقع سرخ کردن سیر بهش اضاف دارم.

اگ سس قرمز داشته باشه حتما شکر یا عسل بهش اضافه دارم

قربونت برم من خودتم بگو اگ هرچی بلدی 

عزیزم من زیاد وارد نیستم 

سرکار میرم بیشتر غذامون از بیرون میگیرم

2731
ای ول اینم‌امتحان میکنم

نتیجه شو بگو .فقط شعله خیلی کم باشه ها .مثل دم کردن برنج

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

عزیزم دستور مرغ رو درست کردم.خوشمزه شد ،دستور یه قیمه قورمه سبزی خوشمزه هم می خوام ممنونم

یا ولی عصرعج نگهدار فرزندانم باش. نامه سرنوشتم را به شادی وخوشبختی وبرکت امضاکن.
2738
عزیزم دستور مرغ رو درست کردم.خوشمزه شد ،دستور یه قیمه قورمه سبزی خوشمزه هم می خوام ممنونم

نوش جووون..قورمه من داخلش ابغوره میریزم ترش میشه

پیاز داغ بعد گوشت گوسفندی تفت میدیم ی ذره رب انار زردچوبه و فلفل سیاه بعد تفت میدیم 

سبزی ام ک قبلش خوووووب با روغن سرخ میکنیم

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢