2733
2734

یعنی پست اول میگفتی چی میشد؟😕

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط میدونم مرغ و قبل اینکه اب بریزیم حسابی با پیاز و زرد چوبه نمک و فلفل تفت بدیم 

سسش هم حسابی بزاریم جا بیوفته 

ریا نباشه غذاهام خیلی خوشمزه میشه 😁

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2728

اول مرغ رو گذاشته بود تو قابلمه با یه استکان کوجیک آب خالی ک مرغ خودش اب بندازه ...با یه هویج سالم

بجه ها دقت کنید مو ب مو انجام بدین

بعد درشو گذاشته بود بخارپزبشه بعد دیدم سیر اورد رنده کرد رو مرغاش حالا من داشتم واسش سالاد درست میکردم هی کله میکشیدم ببینم چی میریزه🤣🤣🤣

بعددد اون ک نیم ساعت خوب بخارپزشدبا هویج و سیر 

اومد ی پیاز درشت رنده ریز کرد سرخ کرد سرخ نمیشه چون پیاز رنده شده فقط حالت ابکیش سفت شد بلد فلفل دلمه رنده کرد قاطیش کرد بعد دوتا گوجه رنده کرد باز قاطی بعد فلفل سیاه و زردچوبه و رب خوب ک سرخ شدن اب جوش ریخت تو سسش بعد خالی کرد رو مرغاش آب سس خیلی کم بود....در اخرم زعفرووون  ریخت 

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢

چه ادمهای بی جنبه ایی هستین با مرغ مادر شوهر مست میشین 

حداقل با ابشنگولی چیزی 😃😃😃😃

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2738

من امروز کنار هویج کرفسم ریختم بوی بد مرغو گرفت من مرغام افتضاح بووووود اها مرغو آب لیموهم بزنید موقع اب پز

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢
اول مرغ رو گذاشته بود تو قابلمه با یه استکان کوجیک آب خالی ک مرغ خودش اب بندازه ...با یه هویج سالم ...

رمز خوشمزگی مرغ اب کمه 😊

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

من مرغ رو اینطوری درست میکنم خیلی خوب میشه : 

اول از همه یه پیاز رو حلقه حلقه میکنم میذارم تو تابه با روغن بعد روش مرغارو میچینم بهش ادویه میزنم زیرشو کم میکنم باهم یکم تفت بخورن .. بعد از یه ربع پیازارو در میارم میندازم دور زهم مرغ هم میگیرم بعد تو تابه یکم روغن و کره میریزم مرغارو قشنگ سرخ میکنم

تو یه تابه ی دیگه ی پیاز رنده شده رو سرخ میکنم یه حبه سیر له شده میریزم توش بعد رب و یه مقدار آبلیمو بهش اضافه میکنم و تفت میدم بوی خامیش بره ..

بعد این سس رو میریزم روی مرغا +فلفل دلمه و هویج

بعد آب میریزم میذارم بپزه .. آخراش بهش زعفران دمکرده با عصاره ی مرغ ( گالینابلانکا) میزنمو میذارم غلیظ بشه و تمااام🙄

2706