2737
2734
عنوان

دردهای اولیه زایمان

199 بازدید | 17 پست

دوستان من امروز صبح دوتا قاشق روغن کرچک خوردم. و روده هام تخلیه شد و انقباض داشتم ولی کم. بعدظهرم باز دوتا قاشق خوردم انقباض هام بیشتر شده ولی منظم نیست این ممکنه شروع درد زایمان باشه؟؟

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ببین چندثانیه س

حالاامادگی داشته باش 

به یک نفرم بگوامشب امادگی داشته باشه یک موقع کیسه ابت بازشدسریع بری

اگه بیمارستان نزدیکته برومعاینه ت بکنن میگن چندسانتی بعداگه دردزایمان بودومثلاگفتن2سانتی میتونی برگردی خانه بعدیک چندساعت دیگه برو 

چون احتمال میدم نصف شب بخاطردردواسترس میری میگم زودتربروکه اذیت نشی نصف شب که خیالت راحت باشه

دیگه هم روعن کرچک نخور

توزایمان حالت تهوع دست میده به ادم همینطوری اینارابخوری بدترمیشی

ببین چندثانیه س حالاامادگی داشته باش  به یک نفرم بگوامشب امادگی داشته باشه یک موقع کیسه ابت ب ...

نه بیمارستان نزدیکم نیست. ولی چون انقباض هام منظم نیست فعلا اصلا نمیترسم. شیکمم سفت میشه ۳۰ ثانیه و بعدش شل میشه باز. تقریبا هر ۷ دقیقه گاهی ده دقیقه یا ی ربع بینشون فاصلس گاهی هم تا نیم ساعت خبری نیس

چون احتمال میدم نصف شب بخاطردردواسترس میری میگم زودتربروکه اذیت نشی نصف شب که خیالت راحت باشه دیگه ...

من اصلا نمیخوام زایمان طبیعی کنم دارن مجبورم میکنن😢😢 کمردرد دارم میترسم بدتر شم😭

درد زایمان خیلی شدیدتره. من ۴۰ رو تموم کردم .دردام یذره از شما بیشتره ولی بازم درد زایمان نیستن.

وای خیلی بدههههه

2706