2726

سلام خیلی باب شده میگن فری بتا ازمایش غربالگری اگه زیر ۴۰ باشه بچه پسره بالای ۴۰ دختره.میخوام بدونم این ثابت شدست؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا که اینجایین ی مرکز خوب و مطمئن تو تهران معرفی کنین 😘😘😘

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
بله من اقدامم برای دختر بود

سلام عزیزم.میدونم چت هاتون برای سالهای قبل هس.اما من چون برای ماه های آینده در نظر دارم بارداربشم.دارم توی نی نی سایت سرچ میکنم اطلاعات بگیرم و تایپیک شما رو دیدم.

من الان که ال دی میخورم و یه دختر دارم و برای بعدی میخوام بعد آروم شدن اوضاع کرونا و واکسینه شدن همه بعدش اقدام کنم و اقدامم برا پسر باشه....از الان باید چکار کنم؟چی بخورم؟برا اقدام پسر چطور از کیت استفاده کنم؟ من الان کیت مکس خریدم.اینقد اینجایی که زندگی میکنم برا کیت چرخیدم ولی غیر مکس مدل دیگه ای نتونستم پیدا کنم...بعدش برا اقدام چطور؟

2706