2733
2739

ااز فردا تا اخر ماه رمضان چهل روز هست

میخوام ختم بگیرن برا ازددواج 

التماس میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه و بگه چی بخونم و چیکا کنم

فقط چله حق شناس دو نمیتونم انجام بدم چون نائب ندارم

تورو خدا بگین بهم چه ختم و دعایی جواب داده تا حالا بداتون

به قران اعتقاد داری‌‌؟‌ به یاسینش قَسَـم دوستـ❤ــت دارم حَسَــــ💏ـــن                                                خانمای نی نی سایتی خواهش میکنم برای رسیدن به عشقم به نیت پنج تن آل عبا (۵مرتبه🎀 أَمَّن یُجِیبُ المُضطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ 🎀 بخونین😢              💑دلم کربلا میخواهد آقا ولی❤دونفره❤                   💖 الهی به حق امام زمان برسین به عشق زندگیتون        💖الهی بهترین امضای زندگیتونوکنار امضای عشقتون بزنین 🌹الهــــــــی آمیـــــن🌹             

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بند ١٢جوشن كبير هر بار هفت مرتبه خيلى زود جواب ميگيرى

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2731
2738
کاش این خرافات از ذهن مردم پاک میشد 

عزيزم دعا كردن خرافات نيست از خدا كمك ميخواى

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
حدیث داریم عاجزترین مردم کسی هست که نتواند دعا کند

موافقم ميگن دعا كردن سرنوشتو عوض ميكنه

من دارم چهله حضرت یونس میگیرم روز۱۲ هستم الان

سوره یونس بازکن صحفه اول بخون

نیت کن ومقداری پول بزار و بگو ازدواج کردم بعد۴۰روز بقیخ پول میزارم ک میدم به نیازمندان

هررز یه تسبیح صلوات به نییت حضرت یونس

و یک تسببح به نبت امام زمان 

من چهل روز سوره یاسین خوندم هدیه به روح خانم ام البنین که مشکل ازدواجم حل شه چهلمین روز رفتم مسجد و تموم شد دقیقا بیست روز دیگه از طریق خانواده با همسرم اشنا شدم یک ماه بعدش عقد کردیم ویک سال بعدش عروسی والانم از خدا نی نی میخوام. ایشالا حاجت وا بشی خواهر جان ازدواج کردی به منم دعا کن

2706