2726
عنوان

بیایدببینیدحق بامنه یانه

371 بازدید | 42 پست

خانوماسلام,من بایکی دوستم بعدسربازیش قرارنامزدی داریم,میدونمم دوسم داری واقعی,ثابت شدس,ماهمشهری هستیم قبلناتویه شهردیگه که دانشجوبودیم همومیدیدم الان دیگه فارغ التحصیلیم,همیشه هروقت من بیرون میرفتم اصرااارمیکردبیام ازدورببینمت منم میگفتم نخیرمگه دختردبیرستانی هستم ازدورقراربزارم میگف بریمvipکافی شاپ خب فقط ببینمت میگفتم نه نه نه,حالاامروزخودم تنهابدون مامانم بیرون بودم انتظارداشتم بگه بازبیام ببینمت,یه جارفته بودم واسه مصاحبه بعدش زنگیدگف خواستم لوکیشن بزنم پیداکنم جای مصاحبتوبیام ببینمت گفتم بازمیگی چرااومدی,انتظارداشتم چون میدونه تنهام بیام ازدورببینه منوولی نگف,منم اومدم خونه تووپیدم بهش گفتش3ساله ازدهنم زدی همه حرفامومنم این شدم منم نشستم گریه کردمااعین بچه هاولی هیچی به روش نیاوردم,بعدشم گف الان اومدم بیرون هواخوری میام کوچتون بیاتراس ببینمت گفتم نمیخوام چن بارگف من نرفتم گفتش اینبارم ضایعم کردی,منم گفتم تواول برنامه خودتوچک میکنی ببینی وقتی من بیرونم بیرون هستی یانه وگرنه زحمت نمیدی به خودت,گف اینطوری نیستوفلان,گفتم باشه اگه حرفت اینه ضاایعت کردم چراالان اومدی پس کوچموون؟؟بنظرتون واقعاچون ضایعش کردم ایندفه هیچی نگف یانه چون خودش اونموقه حوصله بیرون نداشته نگفته؟؟

خیلی طولانی بود نخوندم حق با شماس اصن😑😕

عروس چه طبعش شاعرانس/ازون عشقای شعرای قدیمی میخواد/امسال عشق شیرین و فرهادلیلی و مجنون/ بیژن و منیژه میخواد/آقادوماد اما تو یه فاز دیگس/دلش دختر چشم و گوش بسته میخاد/اونا که نسلشون منقرض شد/ب جاشون هرروز دافای خسته میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐ب نظرم شما یکم از توقعاتت پایین بیار‌...گفته بیام گفتی نه..من بودم دفعه دومم نمیگفتم اون بنده خدا ک میگی همیشه گفته

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
خیلی طولانی بود نخوندم حق با شماس اصن😑😕

3ساله هرباربیرون میرم میگه بیام ازدورببینمت ولی من میگم نخیرمگه دختردبیرستانیم قرااربزارم,امروزبدون مامانم بیرون بودم انتظارداشتم بگه بازمیام ازدورببینمت ولی نگف منم حوصم گرفته گف چن ساله ضایم کردی

من درست نفهمیدم چیشده

3ساله هرباربیرون میرم میگه بیام ازدورببینمت ولی من میگم نخیرمگه دختردبیرستانیم قرااربزارم,امروزبدون مامانم بیرون بودم انتظارداشتم بگه بازمیام ازدورببینمت ولی نگف منم حوصم گرفته گف چن ساله ضایم کردی

3ساله هرباربیرون میرم میگه بیام ازدورببینمت ولی من میگم نخیرمگه دختردبیرستانیم قرااربزارم,امروزبدون ...

3 سال زدی تو ذوقش نباید انتظار داشتی !

خودت میگفتی می دیدی چی میگه

فعلا حق با اونه

عروس چه طبعش شاعرانس/ازون عشقای شعرای قدیمی میخواد/امسال عشق شیرین و فرهادلیلی و مجنون/ بیژن و منیژه میخواد/آقادوماد اما تو یه فاز دیگس/دلش دختر چشم و گوش بسته میخاد/اونا که نسلشون منقرض شد/ب جاشون هرروز دافای خسته میاد
2706