2726
عنوان

در عجبم

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 67 پست
بخودش وقتی مربوطه که پاشه بره مملکت دیگه توی کشوری که دین اسلام وجود داره حق نظر نهی از منکر دارند ه ...

دوستم ازادی حق همه اس الان توی خفقانیم اسلام و حجاب هم باید دلی باشه نه اجباری 

😍
دوستم ازادی حق همه اس الان توی خفقانیم اسلام و حجاب هم باید دلی باشه نه اجباری 

تو خونت آزاد باش توی خیابون طبق مقررات کشورت باید باشی این چیزها توکشورای غربی هم هست امابه سبکهای دیکه

تجربه ثابت کرده شمااگر سرت توکار خودت باشه دلیل نمیشه بقیه سرشون توکار شمانباشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم در عجبم از مردمانی که سرشون تا کمر تو زندگی مردمه ! اخه عزیز دلم به من و شما چه ؟ 😐

پ.ن: خودم هیچ وقت لباس بالای ناف یا تنگ و کوتاه نپوشیدم و نمی پوشم 😐

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
2728
بخودش وقتی مربوطه که پاشه بره مملکت دیگه توی کشوری که دین اسلام وجود داره حق نظر نهی از منکر دارند ه ...

مگه شما مملکت رو‌ خریدی ؟ همون قدر که شما از این کشور سهم داری یه فرد با هر نوع حجابی هم داره 😐 والا خدا هم نمی گه اگه طبق میل من عمل نکردی از جهانم برو بیرون ! تا جایی هم که شنیدم پیامبر هاش هم این جوری نبودن ! نمی دونم شما ها شاید خودتون رو فراتر از خدا می دونید که این قدر برحقید !!!😐😐😐😐😐

مادر خود من هم محجبه و چادریه ، خودمم هم بد نمی پوشم ! 

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
کلا گفتم بانو عزیزم  وقتی میدونیم مردگانی هستند و دنیا و آخرتی هست و حساب کتابی هست چرا این کار ...

مطمینید هست😆.؟

مطمینید معیار درجه بندی اونور این چیزا باشه؟

آقا_پرورش اندام و بدنسازی  
مگه شما مملکت رو‌ خریدی ؟ همون قدر که شما از این کشور سهم داری یه فرد با هر نوع حجابی هم داره 😐 وال ...

خدا هم نگفته آزاد بپوش و لخت بگرد گفته؟

دوستان گلم خود خدام انسانو آزاد آفریده بعد ما که بندشیم واسه بنده های دیگه تصمیم میگیریم و زورشون میکنیم؟ شاید اصلا شخص مقابل مسلمان نیست همه که قرار نیست بنا به میل مسلمونا زندگی کنن، خودخواه و زورگو نباشید

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 
من ک دخالتی نکردم دردل کردم کاش یاد بگیریم بحث اجتماعی بکنیم و همدیگه رو متقاعد کنیم بدون دعوا& ...

اخه تو این بحث هیچ طرفی متقاعد نمیشه....کلا لازمم نیس...هرکی به دین خودش...تاپیک زدن علیه یکی دیگه اصلا کار درستی نیس بقول خودتون کاش یاد بگیریم

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
دوستان گلم خود خدام انسانو آزاد آفریده بعد ما که بندشیم واسه بنده های دیگه تصمیم میگیریم و زورشون می ...

تو ارو پا توی ترکیه جاهای دیگه محجبه ها رو به دانشگاه ها راه نمیدن و توهین میکنن اینا قوانین مملکت هست قوانین ماهم اینجوریه حالا تکلیف اوم محجبه هایی که مسلمون هستن و میخان دانشگاه برن چیه

تو ارو پا توی ترکیه جاهای دیگه محجبه ها رو به دانشگاه ها راه نمیدن و توهین میکنن اینا قوانین مملکت ه ...

اولا ما داریم اینجا زندگی می‌کنیم قرار نیست غصه اون سر دنیارو بخوریم یا انتقام اونارو از هموطن خودمون بگیریم ک، دوما من وسط آلمان زن چادری ام دیدم که کسی نه تنها اذیتش نمیکنه تازه حمایتشم میکنن، دانشگاهاشونم محجبه هست شما نگران نباشید، بعدم فرض بگیریم اینی که شما میگید هست، خب چه حسی دارید؟ اینکار قشنگه؟ مام باید به نحو دیگه همون کار زشتو تکرار کنیم؟ بهم به عنوان آدم احترام بذاریم، همه آدما دوست خوبم همه آدما فارغ از هر نگاه و زبان و دین و پوششی محترمن

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 
اولا ما داریم اینجا زندگی می‌کنیم قرار نیست غصه اون سر دنیارو بخوریم یا انتقام اونارو از هموطن خودمو ...

من دارم میگم قانون یه مملکته هر مملکتی قانون خاص خودش و داره ما هم اگه اونجا باشیم اونارو کاری نداریم تازشم قانون برای یه عده که تعقیر نمیکنه

تو ارو پا توی ترکیه جاهای دیگه محجبه ها رو به دانشگاه ها راه نمیدن و توهین میکنن اینا قوانین مملکت ه ...

قانون ترکیه هم تغییر کرده هیچ کسی نمیتونه به مردم زور بگه واونارو تحقیر کنه باهر عقیده ای که باشن☺

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
قانون ترکیه هم تغییر کرده هیچ کسی نمیتونه به مردم زور بگه واونارو تحقیر کنه باهر عقیده ای که باشن☺

چون اونا قانونشون اسلام نیس😳

2706