2737
2734
خودشون باید مرخصی بدن بهشون . معپولا 1 ماهی بگزره  چند روزی میدن بهشون. اونجا هم تلفن هست که ...

😢😢 

خب یه سوال دیگه

اینکه میشه اول بگن اموزشی فلان جا باید بری ولی شبی ک بخان لعزامت کنن یهو بگن یه جای دیگه خدمت میکنی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه ماه طول می کشه محرم هستید؟میتونی روز ملاقات بری ملاقاتش البته ما محرم نبودیم ولی من با چادر با پدرش میرفتم میذاشتن ببینمش 

و اینکه اگر یه شهرید بگو تو آموزشی خودشو بزنه به مریضی استلاجی بگیره بیاد بیمارستان توام برو اونجا ببینید همو.

معمولا صبحگاه دارن و رژه و آخرش اردوگاه که اسلحه و تفنگ میدن دهنشونو صاف میکنن تو شرایط سخت قرار میگیرم در واقع بعد تموم میشه یه شبم شب وحشت دارن همه خوابن یهو میریزن آماده باش میدن ۷ روز مرخصی میدن تا تقسیم بشه ببینه کجا میافته

2731

تو آموزشی مرخصی نمیدن مگه تشویقی باشه داداشم میگه چون رژه خوب رفته بودن و عید فطر هم بود به گروهان اینا مرخصی تشویقی دادن بقیه گروهان ها موندن پادگان

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
2738