2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ظاهرا از کله سحر بیدار باش میزنن بعد نماز و صبحونه میبرنشون صبحگاهی رژه و این چیزا آموزش های نظامی تئوری و عملی بهشون میدن تا نهار یه استراحت کوتاه دوباره فعالیت های نظامی تا شب و شام و خاموشی

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
2728

گوشی که نمیدن میتونه قاچاقی ببره تو که نمی ارزه به اضافه خدمتشو بازداشت اگر رفیقی پیدا کنه که گوشی داره با اون میتونه بزنه تلفن عمومی هم داره که یه تایم خاصی داره و باید تو صف وایسه و شاید حتی بهش نرسه.

یاد دوران آموزشی همسرم افتادم اون موقع دوست بودیم خیلی سخت بود ولی جفتمون ثابت کردیم همه جوره پشت همیم تو اون دوران.

چه کاریه اخه؟؟؟ مرخصی کی میدن؟؟ خودشون باید بگیرن؟

خودشون باید مرخصی بدن بهشون .

معپولا 1 ماهی بگزره  چند روزی میدن بهشون.

اونجا هم تلفن هست که ز بزنن خانوادهاشون

آقا_پرورش اندام و بدنسازی  
من عجب شیر آموزش دیدم سه ماه هستش گوشی ممنوع بود باید کارت تلفن بگیره بهتون زنگ بزنه

اموزشی۲ماهه برای شما یکماه زیادتربوده!!!!

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
نمیدونی چند ماهه؟

برادر من دو ماه بود نیروی انتظامی کلا دو یا سه ماهه نه فقط آموزشی کل خدمت حق ندارن موبایل ببرن وگرنه اضافه خدمت میخورن بهش فشار نیار یه وقت به سرش بزنه موبایل ببره کار دست خودش بده

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
2706