2726
عنوان

یعنی زندگی روی خوششو نشونم میده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 65 پست
همون از خوشی میمردیم. من الان بعد از ۱۶ سال تازه فهمیدم اصلا نباید به شوهرم رو خوش نشون بدم. با همه ...

الهی شکر ایشالا همیشه همیشه دنبالت موس موس کنه دمت گرم...راستی منم ۱۶ ساله ازدواج کردم ۱۸ سال پیشم عقد کردیم😘😍😍

واقعا هر چی قیافه می گیریم وکمتر محلشون میزاریم هم به صلاح خودشونه هم ما

الهی شکر ایشالا همیشه همیشه دنبالت موس موس کنه دمت گرم...راستی منم ۱۶ ساله ازدواج کردم ۱۸ سال پیشم ع ...

اره درسته. حیف که ما زنها دیر میفهمیم. هیچ کس راهنماییمون نکرد

حیف که دختر ندارم 

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره درسته. حیف که ما زنها دیر میفهمیم. هیچ کس راهنماییمون نکرد حیف که دختر ندارم 

بابام روز خواستگاری بهم گفت خودتو ارزون نفروشا

من نفهمیدم چیمیگه اونموقع ۱۷ سالم بود نااادون بودم دور از جونه دخترای الان

2728

دختر ندارین ولی ترخدا مادر شوهرای خوبی باشین نه اینکه پس فردا عروسا نیان فحش بدن

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
کاملا مشخصه ازش متنفری و حاضر به زندگی‌باهاش نیستی! یه ذره رو اعتماد به نفس وعزت نفست کار کن

اصلا داغونم ولی ظاهری پیش مردم  خندون     همه ی درهای دنیا دارن به روم بسته میشن بخدا

بهتره ی مدت ازش دور باشی تا ببینی تغییری میکنه یا نه بذار یبارم اون بیاد دنبالت اگه همیشه بخوای ناز ...

چند بار قهر کردم چند هفته چند هفته اولین و دومین بار یه زنگی میزد  اینبار ده رور دور بودم ازش یه زنگم نزد لامصب

دوستان رُک نصیحتتون میکنم مردا رو اندازه سنگ توالت تحویل بگیرین. سنگ توالت رو فقط موقع ضروری تحو ...

اووووووووووووف قربون دهنت حرفتو قاب میگیرم

حالا از کدوم توالتا منظورته عشقم دقیق بگو تصورش کنم بنظرم عین دیوار توالتن نمیشه بهشون تکیه کنیم

A A

عاقا

اویزوون باشی گریزونه

گریزون باشی اویزونه

اسی جونم بخودت مسلط باش برو مشاوره یا درست حرف بزن باهاش

من دوتا بچمو دادم شوهرم برده خونه مادرش بخوابم

والا یکهفته من حمالی کردم ۱روز اون

A A
2706